STS
delord
fot. twitter.com/esegg_official

K1ck odwraca losy meczu i wygrywa z piratesports w Ultralidze

W meczu zamykającym pierwszy dzień trzeciego sezonu Ultraligi K1ck eSports Club pokonało piratesports. Podopieczni Pawła „delorda” Szabli są w gronie faworytów do wygrania całej ligi, nie ma się co zatem dziwić, że Piraci musieli zgiąć przed nimi kark.

K1ck eSports Club
1:0 piratesports logo Piratesports
iBo
Rumble
Konektiv
Ornn
Shlatan
Jarvan IV
behave
Qiyana
Matislaw
Zoe
Roison
Vladimir
Puki style
Varus
Keduii
Lucian
Raxxo
Rakan
Sedrion
Braum

Obie drużyny podgrzewały atmosferę pojedynku jeszcze na długo przed jego rozpoczęciem. Podszczypywania na social mediach i kąśliwe uwagi na Twitterze z pewnością wpłynęły na motywację zawodników, którzy bardzo ostrożnie podeszli do meczu i za wszelką cenę unikali błędów indywidualnych. W związku z tym w pierwszych minutach spotkania nie byliśmy świadkami licznych eliminacji. Tempo znacznie przyspieszyło w 17. minucie, kiedy to piratesports rozegrało świetną walkę drużynową, pozbawiając życia całą piątkę rywali. Po chwili jednak znów musieliśmy uzbroić się w cierpliwość. Piraci nie byli w stanie znacznie przyspieszyć rozgrywki i wykorzystać przewagi, zaś K1ck nieustannie szukało solowych wyłapań, jednak Karol „Konektiv” Wojciechowski i Michał „Roison” Dubiel pozostawali nieuchwytni. Do czasu.

W 33. minucie jeden błąd pozycyjny piratesports kosztował utratę dwóch zawodników oraz Barona. Tej przewagi gracze K1ck kurczowo się chwycili i raz zdobytego prowadzenia nie wypuścili aż do końca spotkania. W 41. minucie fantastyczny pokaz umiejętności mechanicznych dał Łukasz „puki style” Zygmunciak, który zakończył marzenia piratesports o zwycięstwie. Tym samym K1ck zrobiło pierwszy krok do swojego celu, jakim jest wygranie Ultraligi.

Wszystkie dzisiejsze pojedynki oglądać mogliście na Twitchu, YouTube oraz telewizji na kanałach Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji na temat trzeciego sezonu Ultraligi znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars kontynuuje testy, lista sprawdzanych zawężona do pięciu nazwisk

Od kilku tygodni Izako Boars prowadzi testy, których celem jest odbudowanie dywizji CS:GO. Ta obecnie liczy bowiem tylko dwa nazwiska, co oznacza, że...