Nasze niedawne doniesienia potwierdziły się – Michał „MICHU” Müller oficjalnie związał się z Teamem Envy. Tym samym polski zawodnik po raz pierwszy w swojej karierze będzie miał okazję występować w zagranicznym składzie pośród graczy o dość rozpoznawalnych nazwiskach.

Müller jako jedyny nie zdecydował się pod koniec ubiegłego roku na przedłużenie kontraktu z Virtus.pro, dzięki czemu bez przeszkód mógł opuścić szeregi rosyjskiej organizacji. Wiele osób zastanawiało się wtedy, gdzie Polak będzie kontynuował swoją przygodę z Counter-Strikiem, mało kto jednak spodziewał się, chyba iż opuści on Europę na rzecz Ameryki Północnej. Ale tak się właśnie stało i teraz MICHU wraz z czteroma innymi  zawodnikami będzie starał się odbudować podupadłą w ostatnich latach markę Envy, której podopieczni jeszcze kilka lat temu sięgali przecież nawet po triumf na Majorze.

Niemniej w staraniach tych nie będzie odosobniony, bo w zespole znalazł się też Buğra "Calyx" Arkın, który ostatnie miesiące ubiegłego roku spędził w Windigo Gaming, a wcześniej współpracował też ze Space Soldiers. Angaż otrzymał również związany dotychczas z eUnited Kaleb "moose" Jayne. Pozostałe wolne miejsca zgarną natomiast Ryan "ryann" Welsh i Noah "Nifty" Francis – jako jedyni zachowali oni swoje miejsca po niedawnej rewolucji kadrowej, która dosięgła Envy w ostatnich tygodniach. Pieczę nad wszystkim sprawować będzie Nikola "LEGIJA" Ninić. Niemiec posiada już pewne doświadczenie jako szkoleniowiec, które nabywał, stojąc u sterów m.in. Teamu Kinguin oraz BIG.

Nowy skład Teamu Envy prezentuje się następująco:

  • Noah „Nifty” Francis
  • Ryan „ryann” Welsh
  • Buğra „Calyx” Arkın
  • Michał „MICHU” Müller
  • Kaleb „moose” Jayne
  • Nikola „LEGIJA” Ninić – trener