STS
fot. ESL/Carlton Beener

FNS, WARDELL i Subroza tworzą nowy skład CS:GO

Na północnoamerykańskiej scenie CS:GO pojawił się nowy zespół. Mowa tutaj o składzie Orgless, w którym znajdziemy kilka nazwisk rozpoznawalnych nie tylko w NA, ale także i na światowych scenach.

Weźmy np. takiego Pujana „FNS-a” Mehtę. Kanadyjczyk w przeszłości dowodził m.in. Counter Logic Gaming, compLexity Gaming czy też Cloud9, a ostatnio można było go oglądać pod banderą Riot Squad Esports. Niemniej pod koniec stycznia przygoda Mehty z tą formacją dobiegła końca, mimo że wcześniej udało mu się doprowadzić ją do baraży o awans do ESL Pro League. Wraz z nim w drużynie znajdą się też Matthew „WARDELL” Yu oraz Yassine „Subroza” Taoufik, którzy mieli już okazję współpracować ze sobą w Ghost Gaming, ale rok temu ich drogi się rozeszły – WARDELL pozostał w Ghost, Subroza przeniósł się zaś do Swole Patrol. Poza wspomnianą trójką w Orgless znajdą się też dwaj Amerykanie – Jaccob „yay” Whiteaker i Gage „Infinite” Green.

Ten zespół jest dokładnie tym, czego szukałem w ubiegłym roku – przyznał Subroza w oświadczeniu przygotowanym dla serwisu HLTV. – Wszyscy są mocno zaangażowani i nie mogą doczekać się tego, co przed nami. Wszyscy poznaliśmy smak bycia na szczycie, a w poprzednich zespołach wypracowaliśmy już między nami chemię. Ponadto poza serwerem jesteśmy przyjaciółmi i poważnie podchodzimy do pracy, dlatego też stworzenie tej drużyny było czymś oczywistym. Teraz szukamy organizacji, którą będziemy mogli reprezentować podczas eliminacji do Majora oraz B Site/ESL Pro League – dodał.

Skład Orgless prezentuje się następująco:

  • Pujan „FNS” Mehta
  • Matthew „WARDELL” Yu
  • Yassine „Subroza” Taoufik
  • Jaccob „yay” Whiteaker
  • Gage „Infinite” Green

Zespół zdążył już wystąpić w pierwszych otwartych eliminacjach do amerykańskiego Minora, chociaż korzystał tam z pomocy Jacoba „FugLy’ego” Mediny, który zastępował Infinite’a. Niemniej Orgless nie zdołało sięgnąć po awans, bo odpadło już w 1/8 finału po porażce z Asuna’s Anime Aimers.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Moskwa zaprasza! NiP i Liquid powalczą o bilet na wiosenne finały BLAST Premier

Grupa A BLAST Premier Spring Series 2020 na finiszu. Co prawda dziś rozegraną dwa mecze, ale tak naprawdę znaczenie będzie miał tylko jeden z nich. Mo...