fot. TVN

pasha gościem Dzień Dobry TVN

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski to jeden z niewielu w Polsce esportowców, którego popularność wykracza poza świat elektronicznej rozrywki. Nic więc dziwnego, że to właśnie członek legendarnej Złotej Piątki został wraz ze swoją małżonką zaproszony do studia Dzień Dobry TVN.

Państwo Jarząbkowscy opowiedzieli prowadzącym Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman m.in. o kwestii zarobków w esporcie oraz kwestii tego, że przez pierwsze lata kariery to żona musiała utrzymywać pashę, gdyż ten nie wygrywał jeszcze tak dużych pieniędzy. Poruszono również sprawę sprawności fizycznej, unikaniu spędzania całego wolnego czasu przed ekranem. – Za mną sport chodził całe życie i nie chciałem go zsuwać na bok. Zawsze pomagał mi w tym, co robię, oczyszczał troszkę głowę. Teraz dążę do tego, by młodzi gracze zrozumieli, że nie można zaniedbać tej strefy sportowej i ciągle siedzieć przed komputerem, bo to do niczego dobrego nie prowadzi – przyznał pasha.

Pełny zapis występu Jarosława i Kingi Jarząbkowskich w Dzień Dobry TVN obejrzeć można pod tym adresem.

 

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Utrzymać dobrą formę – rusza kolejny tydzień zmagań Polaków za granicą

Kolejny tydzień, kolejna dawka niemalże trzydziestu pojedynków z udziałem Polaków w europejskich rozgrywkach League of Legends. W ostatnich dniach mie...