fot. YouTube/NuclearProductions

CS:GO z najwyższą w historii liczbą jednocześnie grających!

W kwietniu 2016 roku w Counter-Strike’a: Global Offensive jednocześnie bawiło się aż 850 485 osób, co do dziś pozostawało najwyższą liczbą w historii. Niemniej 8 lutego około godziny 15:00 wynik ten został pobity i to w stopniu znacznym.

Jak bowiem podaje oficjalna strona Steama, dziś peak w CS:GO wyniósł 876 575 użytkowników, co oznacza przebicie dotychczasowego rekordu o ponad 26 tysięcy grających. Przypomnijmy, że to kolejny w ostatnich tygodniach raz, gdy produkcja studia Valve poprawia wykręcone przez siebie w przeszłości liczby. W styczniu tego roku bawiło się w nią średnio ponad pół miliona osób, co od czasu premiery wersji Global Offensive w sierpniu 2012 roku nigdy jeszcze nie miało miejsca.

W przebijaniu kolejnych rekordów na pewno pomaga fakt, iż Counter-Strike jest obecnie darmowy. Trzeba też pamiętać, że od kilku tygodni trwa operacja Shattered Web, której cena wczoraj została obniżona o czterdzieści procent.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska droga do Rio. Relacja LIVE z kwalifikacji do europejskiego Minora

Do trzech razy sztuka? W ten weekend to pytanie bez wątpienia rozbrzmiewać będzie w głowach polskich zawodników CS:GO. Dziś biało-czerwoni po raz kole...

>