fot. instagram.com/neex.trela

NEEX kolejnym Polakiem w zamkniętych eliminacjach do FLASHPOINT

Do osiemnastu osób powiększyła się polska kolonia w zamkniętych eliminacjach do pierwszego sezonu FLASHPOINT. Do wyłonionej już wcześniej siedemnastki dołączył bowiem Sebastian „NEEX” Trela, który wraz ze swoim SMASH Esports zapewnił sobie awans podczas trzeciego otwartego turnieju kwalifikacyjnego.

Były zawodnik Izako Boars i jego koledzy jako jedyny z czterech składów nie ponieśli w niedzielę porażki. A okazji mieli ku temu całkiem sporo, bo rozegrali aż siedem spotkań, mierząc się po drodze m.in. z Polakami z Last Rites Gaming, Bułgarami z FATE eSports oraz wschodnioeuropejską ESPADĄ. W decydującym meczu pokonali natomiast Team Excellency, potrzebując do tego dwóch z trzech zaplanowanych map. Co ciekawe, NEEX to trzeci Polak, który wystąpi w zamkniętym etapie z międzynarodową ekipą – już wcześniej promocję wywalczył Filip „TUDSON” Tudev ze swoim Teamem Secret, zaś Sprout Pawła „dychy” Dychy otrzymało bezpośrednie zaproszenie.

Lista uczestników zamkniętych eliminacji na ten moment prezentuje się następująco:

AVEZ Esport BIG Copenhagen Flames E-Gaming
Gambit Youngsters Team GamerLegion HAVU Gaming HellRaisers
Team Heretics Illuminar Gaming Juggernauts Movistar Riders
No Limit Gaming pro100 Project X Salamander Gaming
sAw Team Secret Team Singularity SKADE
SMASH Esports Team Spirit  Sprout Syman Gaming
Tricked Esport Team Unique Winstrike Team x-kom AGO

Już dziś ruszają czwarte i jednocześnie ostatnie otwarte eliminacje, podczas których można wywalczyć kolejne cztery miejsca w etapie zamkniętym. Zapisy prowadzone są pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TaZ: Nie chcę kończyć kariery w momencie, gdy nie jestem na szczycie

Kilka tygodni temu zespół o nazwie ARCY definitywnie został rozwiązany, ale mimo to Wiktor "TaZ" Wojtas nie powiedział jeszcze dość. Zamiast tego zapo...