fot. Games Clash Masters/Michał Konkol

oskarish o przeniesieniu na ławkę iHG: Kompletnie się tego nie spodziewałem

Poniedziałek nie przyniósł zbyt dobrych informacji dla sympatyków Illuminar Gaming. Rodzima formacja, która w grudniu ubiegłego roku świętowała triumf w ESL Mistrzostwach Polski, zdecydowała się bowiem przesunąć na ławkę rezerwowych dwóch graczy – Daniela „STOMPA” Płomińskiego oraz Oskara „oskarisha” Stenborowskiego.

Obaj zawodnicy bardzo szybko skomentowali tę roszadę. STOMP przyznał, że od dawna spodziewał się takiego rozwoju sytuacji, o czym więcej piszemy tutaj. Zupełnie inne odczucia względem swojego odsunięcia od składu ma natomiast oskarish, o czym poinformował w mediach społecznościowych. – Dzisiaj dowiedziałem się o przeniesieniu mnie na ławkę w Illuminar. Nie ukrywam, była to dla mnie dość zaskakująca decyzja i kompletnie się tego nie spodziewałem. Mocno się tym nie przejmuję, bo wiem, na co mnie stać i nie mogę się doczekać, jak już wrócę aktywnie do gry – przyznał 22-latek w swoim wpisie.

Osoby, które mnie znają, wiedzą jak dużo serducha i pracy jestem w stanie wkładać w zespół jak i w samodoskonalenie swojej osoby – dodał Stenborowski, który do składu trafił w październiku 2018 roku, jeszcze za czasów współpracy z x-kom teamem. Na ten moment przyszłość obu graczy pozostaje nieznana. Nieznane są też nazwiska osób, które miałyby ich zastąpić, niemniej wiele wskazuje, że mogą to być związany do niedawna z Virtus.pro Michał „snatchie” Rudzki oraz były zawodnik ARCY, Karol „rallen” Rodowicz.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wisła All in! w pogoni za drugim zwycięstwem w ESEA MDL

Wisła All in! Games Kraków kontynuuje zmagania w ramach swojego debiutanckiego sezonu w ESEA Mountain Dew League. Dziś przed Białą Gwiazdą trzecia prz...

>