fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Niespodzianka w Ultralidze. piratesports w pięknym stylu ogrywa devils.one

Kolejne spotkanie w ramach trzeciego tygodnia Ultraligi za nami. Tym razem obserwować mogliśmy mecz tygodnia, w którym pojawili się zawodnicy piratesports oraz devils.one. Mimo że nie było to zbytnio emocjonujące i dynamiczne spotkanie, to jego końcowy rezultat dostarczył nam pewnego rodzaju sensacji. Diabły, które stawiane był w roli faworyta, nie zdołały odeprzeć abordażu świetnie przygotowanych Piratów i ostatecznie to ich statek musiał pójść na dno.

piratesports
1:0 devils.one
Konektiv
Ornn
Sinmivak
Gangplank
behave
Lee Sin
Bruness
Elise
Roison
Viktor
Czajek
Zoe
Keduii
Miss Fortune
Bullet
Senna
Sedrion
Thresh
Pyrka
Nautilus

Piraci świetnie weszli w to spotkanie, zaskakując swoich rywali i zdobywając pierwszą krew na dolnej linii. Wkrótce obie drużyny powróciły na dół, aby raz jeszcze stoczyć potyczkę, która tym razem zakończyła się pojedynczą eliminacją dla każdej z drużyn. W kolejnych minutach wciąż akcja toczyła się wokół dolnej alejki, gdzie to ekipa Michała „Roisona” Dubiela przeprowadzała sprytne ataki, wyłapując poszczególnych graczy. Do piętnastej minuty na koncie graczy piratesports znajdowało się ponad cztery tysiące sztuk złota więcej, a także, co istotne, zespół ten dysponował znacznie lepszą kontrolą mapy.

Środkowy etap rozgrywki był nad wyraz spokojny i głównie to Piraci zdobywali pojedyncze zabójstwa, co umożliwiało im wywieranie presji na swoich rywalach, a także pozwalało im dyktować warunki na mapie. Mimo wszystko, czas nie grał na korzyść ekipy Marcina „behave’a” Pawlaka, która nie potrafiła podejść pod bazę Diabłów. W 31. minucie gracze piratesports zdobyli czwartego smoka, co z kolei skierowało obie drużyny w okolice Barona, gdzie błąd pozycyjny popełnił Bruno „Bruness” Freund i zapewnił Piratom fioletowe wzmocnienie. Trzy minuty później Roison i spółka unicestwili oponentów i zakończyli to spotkanie. 

To nie koniec emocji na dziś, bo już za moment wystartuje przedostatni pojedynek, w którym powalczą zawodnicy PRIDE oraz Illuminar Gaming. Transmisję z tego spotkania oglądać można za pośrednictwem kanałów Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji na temat zmagań znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rodzina, która się rozpadła

Gdyby ktoś na, powiedzmy, trzy miesiące kompletnie odciął się od esportu, to zapewne sprawdzając aktualną sytuację kadrową na polskiej scenie Counter-...