czekolad
fot. ESL

Czekolad i spółka wciąż niepokonani. AGO ROGUE wygrywa z K1ck w Ultralidze!

Dobiegł końca jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w ramach trzeciego tygodnia Ultraligi. Naprzeciw siebie stanęły dwa dotychczas najlepsze zespoły, wciąż niepokonane AGO ROGUE oraz świetne K1ck eSports Club. Zgodnie z oczekiwaniami nie było to jednostronne spotkanie, a wręcz przeciwnie, obie drużyny stanęły na wysokości zadania i zapewniły nam stosunkowo wyrównane starcie. Ostatecznie jednak 34-minutowa batalia zakończyła się zwycięstwem ekipy Pawła „Woolite’a” Pruskiego.

AGO ROGUE
1:0 K1ck eSports Club
Szygenda
Aatrox
iBo
Ornn
Zanzarah
Gragas
Shlatan
Rek’Sai
Czekolad
Cassiopeia
Matislaw
Viktor
Woolite
Senna
Puki style
Aphelios
Mystiques
Nautilus
Raxxo
Braum

Otwierające zabójstwo powędrowało na konto graczy K1ck, którzy zgładzili Aatroxa. Ponadto ekipa prowadzona przez Pawła „Delorda” Szablę świetnie wykorzystała Herolda, pozbawiając AGO ROGUE wieży na dolnej linii w 10. minucie, co dało jej spory zastrzyk gotówki. Pierwszy kontratak ze strony Jastrzębi nadszedł w 12. minucie, kiedy to udało im się zdobyć dwie eliminacje, a także Ognistego Smoka. W środkowym etapie rozgrywki Patryk „Mystiques” Piórkowski i spółka zaczynali zagrażać swoim oponentom, dysponując ponad dwoma tysiącami sztuk złota przewagi. Co prawda w 19. minucie zawodnicy K1ck znaleźli dwie eliminacje, jednak to nie wystarczyło, aby wypracować sobie przewagę.

Wkrótce role ponownie się odwróciły i raz jeszcze do głosu wrócili reprezentanci AGO ROGUE, którzy w 29. minucie pokazali swoją wyższość i nie tylko wygrali walkę drużynową, ale także zdobyli Starszego Smoka, co zapewniło olbrzymie wzmocnienie dla tego zespołu. To z kolei skierowało obie ekipy w stronę Nashora, gdzie doszło do tragedii dla K1ck, które straciło dwóch swoich graczy, oddając tym samym fioletowe wzmocnienie rywalom. Tak pokaźne zaplecze sprawiło, że Woolite i spółka byli niemalże nie do zatrzymania, dlatego też mogli pozwolić sobie na uderzenie na bazę ekipy Mateusza „Matislawa” Zagórskiego i zmiażdżenie obrońców, a tym samym zakończenie tego spotkania.

CZYTAJ TEŻ:
devils.one z potknięciem, reszta czołówki Ultraligi zgodnie wygrywa

Już za moment do akcji wkroczą gracze piratesports oraz PRIDE. Transmisję z tego, jak i kolejnych spotkań oglądać będzie można za pośrednictwem kanałów Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji na temat zmagań znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa zaprezentowała trenera sekcji CS:GO

W ostatnich dniach o Pompa Teamie było głośno wreszcie nie z uwagi na kolejne zmiany kadrowe, ale z powodu całkiem niezłych wyników. Ekipa Grzegorza "...