Team Secret

Team Secret wkracza na scenę LoL-a, pozyskując skład jednego z uczestników Worlds 2019

Dla wielu Team Secret kojarzy się jednoznacznie ze sceną Doty 2 – w końcu nie dość, że drużyna ta została założona przez gracza MOBY ze stajni Valve, to w dodatku barwy formacji na co dzień reprezentuje nasz rodak, Michał „Nisha” Jankowski. Od pewnego czasu Secret zaczął jednak poszerzać swoją działalność, czy to o zawodników rozmaitych battle royale’i, czy też tak jak w listopadzie zeszłego roku o skład Counter-Strike’a: Global Offensive. Dziś europejska organizacja ogłosiła kolejną esportową ekspansję, prezentując skład innej MOBY – League of Legends.

Pod banderą Teamu Secret będą od teraz występowali zawodnicy do niedawna reprezentujący Lowkey Esports. Zespół ten mogą kojarzyć widzowie Worlds 2019 – LKE wzięło udział w zeszłorocznych mistrzostwach świata, ale nie udało mu się przebrnąć przez fazę play-in, polegając w finale tego etapu z Damwon Gaming. Sam fakt zakwalifikowania się na MŚ może jednak obrazować potencjał tego składu, nawet mimo faktu, że walczy on o mistrzostwo jednych z mniej prestiżowych rozgrywek.

Na co dzień Đỗ „DNK” Ngọc Khải i spółka walczą bowiem w czołowych wietnamskich zmaganiach League of Legends, czyli Vietnam Championship Series. Wiosenny split tegorocznego sezonu wystartował równo dwa tygodnie temu i po dwóch pierwszych kolejkach sytuacja w tabeli jest bardzo zacięta. Secret znajduje się na czwartym miejscu, choć jego bilans wygranych spotkań jest taki sam, co dwóch liderów zestawienia – Dashing Buffalo i GAM Esports. Gorzej jednak wygląda liczba wygranych i przegranych potyczek Teamu Secret na Summoner’s Rifcie, a ta w BO3 ma dość duże znaczenie w tabeli.

Tak prezentuje się skład Teamu Secret w League of Legends:

Đinh „Coated” Văn Tráng
Nguyễn „Hani” Tuấn Phát
Đỗ „DNK” Ngọc Khải
Nguyễn „Artifact” Văn Hậu
Nguyễn „Celebrity” Phước Long Hiệp
Bùi Nguyễn „Venus” Quốc Hoàng
Văn „Yin” Phúc An Khang
Mai „Nixwater” Nhật Tân

Poniżej możecie obejrzeć wideo przygotowane przez Team Secret, prezentujące nowy skład organizacji:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nadzieja umarła. Minor CS:GO znów bez polskiej drużyny

Ostatnie kwalifikacje do Minora i ostatnia w pełni polska formacja w stawce. Presja spoczywająca na Illuminar Gaming była spora, jednak drużyna składa...