fot. ESL/Adam Łakomy

22 Polaków rozpoczyna zamknięte eliminacje do FLASHPOINT

Eliminacje do Minora CS:GO wyszły Polakom… tak jak wyszły. Nie ma co tu się rozdrabniać, tym bardziej że już dziś rusza zamknięty turniej eliminacyjny do FLASHPOINT i niektórzy nasi rodacy przynajmniej częściowo spróbują poprawić panujące w ich drużynach nastroje.

Przede wszystkim w akcji zobaczymy aż cztery w pełni polskie składy. Mowa tutaj m.in. o Illuminar Gaming, które do spotkania z 1WIN Sergeya „starixa” Ischuka prawdopodobnie znowu przystąpi przy wsparciu Karola „rallena” Rodowicza i Michała „snatchiego” Rudzkiego. Wiele wskazuje, że z kolei x-kom AGO jeszcze raz da szansę Maciejowi „f1kowi” Miklasowi, który pomoże Jastrzębiom podczas spotkania z Tricked Esport. W takim samym jak zawsze zestawieniu zagrają natomiast robin hoodzi – ich przeciwnikiem tym razem będzie nie faza check-in, a międzynarodowe No Limit Gaming. Teoretycznie najtrudniejsze zadanie czeka na AVEZ Esport, bo popularne Ośmiornice będą musiały poradzić sobie z HellRaisers.

Na tym polskie akcenty się nie kończą, bo w stawce znajdziemy też inne drużyny, których członkami są Polacy. Mamy na przykład Team Secret Filipa „TUDSONA” Tudeva, który przygodę z zamkniętymi eliminacjami zacznie od potyczki z wczorajszymi pogromcami iHG z kwalifikacji do Minora, Copenhagen Falames. Z kolei Sebastian „NEEX” Trela wraz ze swoim SMASH Esports rozegra starcie z pro100, czyli podopiecznymi organizacji słynnego Danyly „Zeusa” Teslenki.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

14 lutego
18:00 Copenhagen Falames vs Team Secret BO3 transmisja
18:00 pro100 vs SMASH Esports BO3 transmisja
18:00 robin hoodzi vs No Limit Gaming BO3 transmisja
18:00 x-kom AGO vs Tricked Esport BO3 transmisja
18:00 HellRaisers vs AVEZ Esport BO3 transmisja
18:00 Illuminar Gaming vs 1WIN BO3 transmisja

Wszystkich Polaków na pewno zobaczymy jeszcze ok. godziny 21:00 – zależnie od osiągniętych przez nich o 18:00 wyników będą to pojedynki w drugiej rundzie drabinki wygranych lub pierwszej rundzie drabinki przegranych.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny Polak w zamkniętych kwalifikacjach do Minora. Zespół NEEXA pokonuje Complexity

Polskich drużyn w zamkniętych eliminacjach do europejskiego Minora CS:GO nie zobaczymy, ale i tak będziemy mieli komu kibicować w tych zawodach. Łączn...