fot.. BLAST Premier

mantuu i cała reszta – ruszają zmagania w ostatniej grupie BLAST Premier Spring Series

BLAST Premier Spring Series nieubłaganie zmierza do końca. Przed nami zmagania w ramach ostatniej już grupy, w której o awans na wiosenne finały powalczy m.in. Mateusz „mantuu” Wilczewski. Jego OG będzie musiało poradzić sobie jednak z wysoko notowanymi rywalami.

100 Thieves vs G2 Esports
16:30 (BO3)

Rywalizację w grupie C zainaugurują jednak 100 Thieves oraz G2 Esports, dla których będzie to pierwszy lanowy pojedynek w tym roku. Ba, formacja z Antypodów w ogóle nie rozegrała w 2020 ani jednego oficjalnego meczu, podczas gdy G2 zdążyło już rozgrzać się podczas eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2020. Wydaje się zresztą, że to właśnie podopiecznych Damiena „maLeKa” Marcela możemy uznać za faworytów – tym bardziej że z przytupem zakończyli oni 2019, sięgając po triumf w Champions Cup Finals. W tym samym czasie 100T bez sukcesów walczyło o jak najwyższą lokatę na lanowych finałach ESL Pro League.

Evil Geniuses vs OG
20:30 (BO3)

Kilka godzin później na serwerze zameldują się mantuu i spółka, których udział w BLAST Premier od samego początku wzbudzał spore kontrowersje m.in. z uwagi na niewielkie jak na razie osiągnięcia ich składu. Niemniej klamka zapadła i dziś reprezentanci OG podejmą Evil Geniuses, które po świetnym przełomie września i października znacznie obniżyło loty. Obecnie już niewielu pamięta, że Tarik „tarik” Celik i jego koledzy przez krótki czas zajmowali nawet pierwsze miejsce w rankingu HLTV. Jeżeli więc gracze z Ameryki Północnej chcą znowu budzić postrach, to muszą wrócić od regularnego wygrywania, a pierwsze okazja ku temu już w piątek.

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale BLAST Premier na Twitchu. Po więcej informacji na temat BLAST Premier Spring Series 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy listę uczestników zamkniętych el. do amerykańskiego Minora. Z kim może zmierzyć się MICHU?

Dobiegł końca otwarty etap północnoamerykańskich eliminacji do amerykańskiego Minora CS:GO. Oznacza to, że znamy już wszystkich potencjalnych rywali,...