fot. ESL/Bart Oerbekke

robin hoodzi bez Snaxa odpadają z eliminacji do FLASHPOINT

Kolejny polski zespół pożegnał się z marzeniami o występach w inauguracyjnym sezonie FLASHPOINT. Tym razem padło na robin hoodów, którzy bez Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, ale za to z zastępującym go Michałem „crankiem” Krystyniakiem przegrali ze Szwedami z GamerLegion.

robin hoodzi 0 : 2 GamerLegion
Mirage 5:16 Inferno 7:16  Nuke 

W pierwszych minutach spotkania polska piątka nie radziła sobie wcale źle. Co prawda przegrała ona pistoletówkę i dwie następujące po niej rundy, ale potem odrobiła wszelkie straty. Niemniej na tym robie informacje się kończą – przy wyniku 3:3 GamerLegion objęło serwer we władanie i z morderczą konsekwencją raz po raz nacierało na bombsite’y ex-Virtus.pro. Gracze znad Wisły nie byli przygotowani na taką nawałnicę i przed przerwą powstrzymali jeszcze tylko jeden atak, przez co grę w obronie kończyli z rezultatem 4:11. Co gorsza, po chwili oddali oni oponentom także drugą rundę na pistolety, przez co ich szanse na comeback spadły niemal do zera. Trudno więc dziwić się, że Szwedzi bardzo szybko zamknęli pierwszą mapę, wygrywając ją 16:5.

CZYTAJ TEŻ:
FLASHPOINT rozbłyśnie na turniejowej mapie CS-a – poznaliśmy szczegóły projektu B Site

Potem oba zespoły przeniosły się na Inferno, gdzie scenariusz z Mirage’a się powtórzył. Najpierw wyrównany początek, potem stale rosnąca przewaga GamerLegion, która z czasem przerodziła się w dominację. Nawet wynik pierwszej połowy się zgadzał, bo obie piątki ponownie dzieliło siedem punktów. Déjà vu pozbyliśmy się dopiero po chwili, gdy robin hoodzi zaczęli swój występ w ataku od wygrania pistoletówki. Co więcej, dopisali oni do swojego dorobku także dwie kolejne rundy, dzięki czemu odżyły nadzieje na podjęcie rękawicy i walkę o trzecią mapę. Niestety były to nadzieje płonne, bo podopieczni Rasmusa „Guxa” Ståhla dali się Polakom wyszumieć tylko po to, by następnie ich dobić i zatriumfować 16:7.


Tym samym robin hoodzi odpadli już z zamkniętych eliminacji do FLASHPOINT Season 1. W grze pozostaje natomiast AVEZ Esport, które o godzinie 18:00 zmierzy się z HAVU Gaming w 3. rundzie drabinki przegranych. Spotkanie to obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

hooch nowym trenerem Winstrike Teamu

Gracze Winstrike Teamu ponownie mogą liczyć na wsparcie szkoleniowca. Ich organizacja zatrudniła bowiem Dmitriiego "hoocha" Bogdanova, który od teraz...