fot. ESL/Adam Łakomy

mhL wraca do wyjściowej piątki x-kom AGO! GruBy wykluczony przez zabieg medyczny

Kilka dni temu byliśmy świadkami niezwykle zaskakujących roszad w składzie CS:GO x-kom AGO. Decyzją sztabu szkoleniowego od wyjściowej piątki odsunięty został Miłosz „mhL” Knasiak, który bez wątpienia odegrał istotną rolę w rozwoju nadwiślańskiej formacji. Dziś utalentowany snajper niespodziewanie został przywrócony do podstawowego zespołu i wystąpi w OGA Counter PIT Season 7.

CZYTAJ TEŻ:
AGO zaczyna rywalizację w OGA Counter PIT Season 7

– Po nadrobieniu zaległości w szkole Miłosz „mhL” Knasiak wraca do głównego składu! – oświadczyła organizacja, która nie skorzystała z usług 17-latka zarówno w ostatnich otwartych eliminacjach do Minora, jak i w zamkniętych kwalifikacjach do FLASHPOINT. W rozgrywkach tych barw Jastrzębi zamiast Knasiaka bronił Maciej „F1KU” Miklas, który nie był jednak w stanie pomóc kolegom w osiągnięciu dobrego wyniku.

Wydaje się, iż powrót mhL-a do pierwszego składu x-kom AGO przynajmniej na moment uciszy dyskusję wywołaną przez nieoficjalne doniesienia z obozu Jastrzębi. Przypomnijmy, iż przed kilkoma dniami Weszło Esport poinformowało, iż Knasiak wylądował na ławce rezerwowych ze względu na spór z innym członkiem zespołu, Erykiem „lemanem” Kocębą. Warto jednak zaznaczyć, iż organizacja w żaden sposób nie odniosła się do tych informacji.

Niemniej jeśli ktoś pomyślał, że to już koniec przetasowań, to nie mamy dobrych wieści. W tym tygodniu na serwerze nie zobaczymy już bowiem Dominika „GruBego” Świderskiego, którego z gry wykluczył zaplanowany wcześniej zabieg medyczny. Miejsce doświadczonego zawodnika zajmować będzie naturalnie F1KU.

W tej sytuacji w najbliższym czasie skład x-kom AGO będzie wyglądać tak:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Maciej „F1KU” Miklas
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Patryk „Sidney” Korab
  • Miłosz „mhL” Knasiak
  • Mikołaj „minirox” Michałków – trener
  • Dominik „GruBy” Świderski – nieaktywny
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Esports Association ogłasza 4. Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych

26 lutego w katowickim Muzeum Śląskim odbędzie się czwarta edycja OKSE, czyli Ogólnopolskiego Kongresu Sportów Elektronicznych. Wydarzenie organizowan...