STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Diablo Chairs wzmacnia się na rundę rewanżową Ultraligi. Blue45ty zasili szeregi organizacji

Powoli zbliżamy się do półmetku trzeciego sezonu Ultraligi. Drużyny zdążyły już odsłonić karty, ujawniły swoje słabe i silne strony, więc w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się kilku roszad kadrowych. Ze szczególną uwagą powinniśmy przyglądać się zespołom z dołu tabeli, które zazwyczaj wykazują największą aktywność na rynku transferowym w trakcie sezonu.

Niektóre ekipy poczyniły już pierwsze kroki w kierunku zbudowania swojej nowej tożsamości. PRIDE zdecydowało się nieco zamieszać w swoim składzie, a w ich ślady podąża Diablo Chairs, które dokonuje zmiany na pozycji wspierającego. Od najbliższej kolejki zamiast Michała ”WillTheScouta” Hałacza dyrygować grą dolnej alei będzie Maciej „Blue45ty” Zaremba. Nie możemy jednak mówić o ultraligowym debiucie Zaremby. W sezonie zerowym występował on w barwach Piast Gliwice Esports, a w drugim reprezentował barwy piratesports. Teraz będzie starał się wprowadzić Diablo Chairs do fazy play-off sezonu trzeciego.

CZYTAJ TEŻ:
Zmiany w PRIDE. Wysek i LeQu na rezerwie, ich miejsca zajmą gracze z zagranicy

Diablo Chairs zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli Ultraligi. Taki sam bilans punktowy jak DC do tej pory mają PRIDE oraz AVEZ Esport. Najbliższe mecze podopieczni Bartłomieja „VoVa” Ryla rozegrają przeciwko K1ck eSports Club oraz devils.one, a więc zespoły, które do tej pory prezentowały się od nich znacznie lepiej. Już jutro o 17.30 przekonamy się, czy świeża krew na dolnej alei pozwoli rzucić wyzwanie faworytom.

Tak prezentuje się skład Diablo Chairs po zmianach:

Marcin „Unknown” Kubicki
Adam „CrAzY” Fedoruk
Bartłomiej „Fresskowy” Przewoźnik
Konrad „itzRenifer” Potępa
Maciej „Blue45ty” Zaremba

 

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wyciekła grywalna wersja StarCraft: Ghost, skradanki w świecie RTS-a Blizzarda

We wrześniu 2002 roku będący wówczas u szczytu popularności Blizzard, który dopiero co wydał legendarne dziś Warcraft III: Reign of Chaos, zaanonsował...