fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Zmiany w PRIDE. Wysek i LeQu na rezerwie, ich miejsca zajmą gracze z zagranicy

Określenie sytuacji PRIDE w Ultralidze słowami „nie najlepsza” to mocne niedopowiedzenie. Orły po trzeciej kolejce zamykają tabelę ex aequo z dwiema innymi drużynami, a do tego przegrały pięć ostatnich meczów. Nie może więc dziwić fakt, że włodarze poszukują innych rozwiązań i jeszcze przed startem trzeciego tygodnia dokonali roszad w wyjściowej piątce. Wówczas miejsce Damiana „Wyska” Adamczyka w dżungli zajął Szymon „Kanna” Kawęcki. Po kolejnych dwóch porażkach można było zacząć się zastanawiać, na którego z nich zdecyduje się PRIDE w następnej kolejce. Dziś poznaliśmy już odpowiedź – na żadnego z nich.

Organizacja ogłosiła dziś pozyskanie dwóch nowych zawodników, którzy zadebiutują podczas kolejnej rundy Ultraligi. Dwóch, bo oprócz nowego dżunglera zarząd Orłów zdecydował się sprowadzić również zmiennika na górną aleję. I tak miejsce Kamila „LeQu” Rosika na topie zajmie Ashley „Rifty” Mayes, natomiast w dżungli zobaczymy Olivera „Raxhy’ego” Hovstadiusa. Dla obu będzie to debiut na polskiej scenie – 17-letni Szwed dotychczas walczył w rodzimych rozgrywkach, natomiast Rifty reprezentował barwy formacji z Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz zaliczył krótki epizod w jednej z bałtyckich drużyn.

CZYTAJ TEŻ:
piratesports pewnie pokonuje PRIDE i opuszcza dolną część tabeli Ultraligi

Wysek objawił za pośrednictwem swojego Twittera powody, przez które w PRIDE doszło do zmian. – Ogółem podsumowując ten miesiąc z chłopakami, starałem się jak najbardziej, żebyśmy wyglądali jak drużyna. Niestety, to się nam nie udało… byliśmy zbyt solowymi jednostkami, mieliśmy tworzyć zgraną drużynę ziomków, którzy będą klikali w UL i starali się dostać do play-offów. Niestety w ciągu ostatnich czterech gier oficjalnych mieliśmy za dużo problemów drużynowych między innymi z draftami jak i rozgrywanie późniejszych faz gry. Każdy dawał z siebie 150%, ale nerwy puściły i stwierdziliśmy, że czas na zmiany. Cenne doświadczenie wyciągnięte i move on – stwierdził Adamczyk.

Skład PRIDE na czwarty tydzień Ultraligi:

Ashley „Rifty” Mayes
Oliver „Raxhy” Hovstadius
Marcin „Warszi” Surała
Damian „Dambaj” Bajor
Kamil „KMŚ” Pękacki

Przed nowymi nabytkami PRIDE niesamowicie twardy orzech do zgryzienia. Już w swoim debiucie podejmą lidera Ultraligi, czyli AGO ROGUE, a dzień później zmierzą się z inną formacją z czołówki – K1ck eSports Club. Pełny harmonogram Ultraligi oraz więcej informacji dotyczących polskich rozgrywek LoL-a możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszają lanowe finały eliminacji do reprezentacji Polski w FIFA 20

Przed stworzoną przez Polski Związek Piłki Nożnej reprezentacją Polski w FIFA 20 zmagania w ramach eliminacji do FIFA eNations Cup. Zanim jednak walka...

>