STS
fot. piratesports/Jeremi Śpiewak

Piratesports pewnie pokonuje PRIDE i opuszcza dolną część tabeli Ultraligi

W drugim dzisiejszym spotkaniu w Ultralidze zmierzyły się drużyny, które, choć niezbyt odległe od siebie w tabeli, w dotychczasowych meczach prezentowały zupełnie inny poziom. Pirateports po dość ciężkim początku sezonu odbiło się od dna i w starciu z PRIDE było zdecydowanym faworytem. Choć Orły nawiązały walkę z rywalami, a Kamil ”LeQu” Rosik w końcu zaprezentował […]

W drugim dzisiejszym spotkaniu w Ultralidze zmierzyły się drużyny, które, choć niezbyt odległe od siebie w tabeli, w dotychczasowych meczach prezentowały zupełnie inny poziom. Pirateports po dość ciężkim początku sezonu odbiło się od dna i w starciu z PRIDE było zdecydowanym faworytem. Choć Orły nawiązały walkę z rywalami, a Kamil ”LeQu” Rosik w końcu zaprezentował swojego ikonicznego Tryndamere’a, w ostatecznym rozrachunku to Piraci mogli dopisać do swoich statystyk trzecie zwycięstwo w lidze.

PRIDE
0:1 piratesports logo piratesports
LeQu
Tryndamere
Konektiv
Malphite
Kanna
Karthus
behave
Olaf
Warszi
Syndra
Roison
Vel’Koz
Dambaj
Ezreal
Keduii
Miss Fortune
KMS
Thresh
Sedrion
Nautilus

Już przed rozpoczęciem spotkania mogliśmy spodziewać się dość długiej, zaciętej potyczki, naznaczonej walkami drużynowymi o smoki, Heroldy oraz Barona Nashora. PRIDE nie słynie w tym sezonie z przyspieszania rozgrywki, a cechą charakterystyczną drużyn prowadzonych przez Fryderyka ”Veggiego” Kozioła, trenera piratesports, jest mądra, rozważna gra wokół neutralnych obiektów na mapie. Oba zespoły nie wdawały się zatem w niebezpieczne starcia na początku meczu, a pierwszą krew obejrzeliśmy dopiero w 16. minucie, kiedy to Karol „Konektiv” Wojciechowski nieco pogubił się podczas walki drużynowej. Nie przeszkadzało to jednak Piratom w spokojnym zdobywaniu kolejnych smoków oraz Heroldów, które pozwalały im kontrolować tempo rozgrywki.

CZYTAJ TEŻ:
Czekolad i spółka wciąż niepokonani. AGO ROGUE wygrywa z K1ck w Ultralidze!

W 30. minucie piratesports postawiło duży krok w kierunku zwycięstwa, zdobywając duszę Smoka Piekielnego. Kwestią czasu było więc pokonanie Barona Nashora, czego świadkami byliśmy niecałe dwie minuty później. Dzięki uzyskanym wzmocnieniom doświadczony skład Piratów bez żadnych problemów zakończył rozgrywkę, zdecydowanie opuszczając dolną część tabeli ligowej. Prawdziwy test czeka ich jednak w przyszłym tygodniu, kiedy to będą musieli stawić czoła Illuminar Gaming.

Wszystkie mecze Ultraligi możecie śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji na temat ligi znaleźć można też w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
czekolad

Czekolad i spółka wciąż niepokonani. AGO ROGUE wygrywa z K1ck w Ultralidze!

Dobiegł końca jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w ramach trzeciego tygodnia Ultraligi. Naprzeciw siebie stanęły dwa dotychczas najlepsze ze...