Virtus.pro StarLadder byali
fot. StarLadder

Czwartek z Polakami. Zagrają m.in. AGO, PACT i… ex-Virtus.pro?

Jeśli czujecie niedosyt po wczorajszych spotkaniach Polaków, to spieszymy z informacją, że i dziś będzie czym się emocjonować. Przed rodzimymi zawodnikami CS:GO bowiem kolejne mecze i to nie tylko w ESEA Mountain Dew League, ale i w innych rozgrywkach.

Zwyczajowo jednak najwięcej dziać się będzie w MDL-u, gdzie Paweł „dycha” Dycha będzie miał okazję zmierzyć się ze swoimi rodakami z Actiny PACT. Dla PACTU nie będzie to zresztą jedyna dzisiejsza potyczka, bo przed podopiecznymi Vincenta „VinSa” Jozefiaka także starcie z Teamem Singularity. Coś dla siebie znajdą też kibice x-komu AGO, chociaż akurat popularne Jastrzębie grać będą nie w Mountain Dew League, a OGA Counter PIT Season 7, bo to właśnie tam w półfinale górnej drabinki czeka na nie Nemiga Gaming.

Co ciekawe, na liście spotkań anonsowanych na czwartek nadal widnieją te, w których udział weźmie nieistniejące już ex-Virtus.pro. Czy zespół ten faktycznie pojawi się na serwerze? – Raczej oddamy w/o, chyba że ktoś weźmie sobie slot. Ja na pewno nie będę tego grał. Chyba że phr zapyta, czy zagramy, ale wątpię, bo mówił, że on też nie chce grać. Nie ma więc szans, albo będzie przełożone, albo w/o, ale pewnie w/o, bo już się nie zgodzą na przełożenie – tłumaczył Paweł „byali” Bieliński podczas swojego ostatniego streamu. Niemniej z dziennikarskiego obowiązku i tak dodajemy mecze ex-VP do poniższej tabeli.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

20 lutego
17:00 ex-Virtus.pro vs Nemiga Gaming BO1  
18:00 Sprout vs Actina PACT BO1 transmisja
18:00 Nemiga Gaming vs x-kom AGO BO3 transmisja
19:00 Actina PACT vs Team Singularity BO1 transmisja
19:00 Movistar Riders vs ex-Virtus.pro BO1 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finały ESL Pro League po raz czwarty w Stanach Zjednoczonych. Czas na Denver!

Do finałów jedenastego sezonu ESL Pro League jeszcze daleka droga. Ba, na samą fazę grupową zasadniczego etapu przyjdzie nam poczekać prawie miesiąc,...