fot. Katowice

Intel wycofuje się z obecności na IEM EXPO w Katowicach

Za nieco ponad tydzień przed odwiedzającymi Intel Extreme Masters Katowice 2020 otworem staną Spodek oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe, gdzie przez trzy dni rządził będzie esport. Jak właśnie poinformował tytularny sponsor całej imprezy, firma Intel, w tym roku jej stoiska – wbrew wcześniejszym zapowiedziom – nie będzie w strefie wystawienniczej.

Decyzja firmy Intel podjęta została w związku z wewnętrzną polityką dotyczącą podróży służbowych. Co dokładnie oznacza wycofanie się z obecności na IEM EXPO? Zabraknie stoiska firmy Intel w hali wystawienniczej, jak również dodatkowych aktywacji w postaci m.in. spotkań z dziennikarzami czy dedykowanej ekspozycji w strefie biznes.

ESL wydał w tej sprawie następujące oświadczenie:

Intel wycofał się z aktywności związanych z IEM EXPO w związku z globalną polityką dotyczącą podróży służbowych. Decyzja ta nie wpływa na turniej, a Intel nadal będzie tytularnym sponsorem wydarzenia. Nadal blisko współpracujemy z Intelem, starając się zapewnić fanom, zawodnikom i pracownikom najlepsze z możliwych doświadczeń.

Intel nadal pozostaje jednak głównym sponsorem katowickiej imprezy, a także kolejnych przystanków cyklu IEM. Jak zapewniają przedstawiciele Intela i ESL, dalsza współpraca nie jest w żaden sposób zagrożona, a podjęta teraz decyzja ma wyłącznie charakter incydentalny.

IEM Katowice 2020 i IEM EXPO otwarte będą dla kibiców od 28 lutego do 1 marca włącznie. Impreza odbędzie się na terenie Spodka oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar Gaming ukarane przez Ultraligę za pogardliwy wpis swojego trenera

Spotkanie Illuminar Gaming z PRIDE w ramach trzeciej kolejki trwającego sezonu Ultraligi zdecydowanie nie poszło po myśli Mateusza "Kikisa" Szkudlarka...