fot. Epic Games

Czas na „Ściśle tajny” sezon drugiego Rozdziału w Fortnite!

Po długim oczekiwaniu, dziś rano na serwerach Fortnite pojawiła się nowa aktualizacja, oznaczona numerem 12.00. Aktualizacja ta rozpoczyna drugi sezon dla Rozdziału 2 w grze od Epic Games, który jest promowany sloganem „Ściśle tajne”.

Tematyka nowego sezonu i karnetu bojowego jest związany z pojawieniem się na mapie szpiegów z dwóch tajnych organizacji, tj. Ducha i Mroku. Gracze, którzy zakupią najnowszy karnet bojowy, nie tylko będą mogli odblokować m.in. nowe skórki do postaci oraz 1500 V-Dolców, ale mogą wziąć udział w specjalnych misjach, w których będzie można odblokować dodatkowe wersje skórek, w tym znanego z filmów i komiksów Deadpoola. Oprócz tego, gracze będą mogli także wziąć udział w Operacjach, które będą dostępne tylko przez określony czas, a w których można będzie zgarnąć wyjątkowe i potężne bronie.

Nowością w grze jest mechanika Przesłuchania, dzięki której gracze otrzymają możliwość interakcji z powalonym przez nich przeciwnikiem. Wykorzystanie mechaniki ujawni graczom pozycje pozostałych członków przeciwnej drużyny, którzy będą dla nich widoczni dzięki czerwonej strzałce nad ich głowami.

Jak w poprzednich sezonach, 2. sezon Rozdziału 2 przynosi zmiany co do puli dostępnych broni – Epic Games zdecydowało się dodać granat-wabik, który będzie wytwarzał ruszająca się kopię postaci gracza. Do tego, na serwerach po znacznej przerwie będzie można znaleźć m.in. C4, bronie z tłumikiem, ciężki karabin snajperski oraz Minigun, a do skarbca zostały przeniesione pułapka na obrażenia, czterotaktowy karabin snajperski oraz niektóre rodzaje SMG i wyrzutni rakiet. Niewielkim zmianom uległa także sama mapa gry, która otrzymała kilka nowych lokacji, w tym duży budynek, zlokalizowany na centralnej wysepce, platformę wiertniczą, którą gracze znajdą na południowym zachodzie obok Siorbanych Szuwarów, oraz podziemny helipad na wschodnim wybrzeżu mapy.

Więcej informacji na temat 2. sezonu Rozdziału 2 w Fortnite oraz najnowszego karnetu bojowego można znaleźć pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Widzew Łódź kolejnym polskim klubem z sekcją esportową

Dywizja esportowa to stały element funkcjonowania coraz większej liczby klubów sportowych. W Polsce na taki kierunek rozwoju zdecydowały się już m.in....