fot. DreamHack/João Ferreira

LETN1 na wylocie z byłego składu CR4ZY?

Dokładnie miesiąc temu dywizja CS:GO CR4ZY została sprzedana do innej organizacji, którą według wszelkich informacji jest c0ntact Gaming. Bardzo możliwe, że po zmianie przynależności klubowej międzynarodowa drużyna zmieni także sam skład, który miałby opuścić Nestor „LETN1” Tanić.

Do takich informacji dotarł renomowany dziennikarz ze Stanów Zjednoczonych, Jarek „DeKay” Lewis. Jego zdaniem amerykański klub, który wykupił byłych zawodników CR4ZY, prowadzi obecnie rozmowy z Asgerem „AcilioNem” Larsenem. Duńczyk od kilku miesięcy odpowiada za prowadzenie Copenhagen Flames, z którym wygrał drugi sezon United Masters League oraz przebrnął przez otwarte eliminacje do europejskiego Minora. Wartość, którą 23-latek wniósł do duńskiej drużyny, obrazuje także ostatnie notowanie rankingu HLTV, w którym Flames po raz pierwszy w historii swojego istnienia wskoczyło do czołowej trzydziestki.

CZYTAJ TEŻ:
Skład CR4ZY oficjalnie zmienił organizację

I na tym misja byłego członka Heroic, Teamu Dignitas czy SK Gaming może się zakończyć, oczywiście pod warunkiem, że zgodzi się na grę z podopiecznymi Neila „NeiLa_M” Murphy’ego. Warto w tym miejscu nadmienić, że Larsen współpracował już z irlandzkim szkoleniowcem w miksie MANS NOT HOT, który potem trafił pod skrzydła The Imperial. Zastanawiające jest jednak to, jak Rokas „EspiranTo” Milasauskas i spółka podejdą do kwestii miejsca na kolejnym Majorze. Jeśli ściągną AcilioNa w miejsce LETN1EGO, oznacza to rozpad rdzenia, który jest gwarantem slotu. W tej sytuacji wielonarodowościowa ekipa może skorzystać z fortelu, jakim byłoby wpisanie Duńczyka jako trenera, lub ewentualnie wystąpić ze swoim dawnym kolegą.

Skład c0ntact Gaming może wyglądać następująco: 

  • Rokas „EspiranTo” Milasauskas
  • Otto „ottoNd” Sihvo
  • Luka „emi” Vuković
  • Georgi „SHiPZ” Grigorow
  • Asger „AcilioN” Larsen
  • Neil „NeiL_M” Murphy – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Carmac: Jeśli kibice nie zachowają ciszy podczas newralgicznych momentów, wyłączymy x-raya na 20 minut

Zbliża się kolejny wielki turniej CS:GO i to w dodatku na polskiej ziemi. Wraz z każdą poważniejszą imprezą jak bumerang wraca temat zachowania public...