fot. K1ck eSports Club/Aleksandra Dorociak

K1ck z siódmym zwycięstwem w Ultralidze. Ekipa Pukiego ogrywa AVEZ

Dobiegło końca przedostatnie spotkanie pierwszego dnia piątej kolejki Ultraligi. Na Summoner’s Rift naprzeciw siebie stanęli zawodnicy AVEZ Esports oraz K1ck eSports Club. Zdecydowanie reprezentanci drugiej z wymienionych ekip mają powody do zadowolenia, bo to oni znakomicie się spisali i zgarnęli swoje siódme zwycięstwo w tym sezonie.

K1ck eSports Club
1:0 AVEZ Esport
iBo
Sett
Czaru
Gangplank
Shlatan
Sejuani
Bolszak
Skarner
Matislaw
Viktor
bucu
Cassiopeia
Puki style
Kai’Sa
Trenie
Miss Fortune
Raxxo
Rakkan
kubYD
Nautilus

Łukasz „Puki style” Zygmunciak nie rozczarował swoich sympatyków i to właśnie ten gracz przelał Pierwszą Krew, eliminując Nautilusa przed piątą minutą. Co prawda AVEZ szybko przeszło do kontrataku, zdobywając zabójstwo, jednak to nie wybiło z rytmu K1ck, które skrupulatnie budowało przewagę. W kolejnych minutach obie ekipy wymieniały się pojedynczymi eliminacjami, unikając drużynowych starć. W środkowym etapie rozgrywki sytuacja uległa zmianie i na prowadzenie zaczęło wychodzić K1ck, które, podobnie jak w ubiegłym tygodniu, prezentowało świetną kontrolę mapy.

W 26. minucie Mateusz „Matislaw” Zagórski znalazł się w złym miejscu i przypłacił to życiem, a to zachęciło AVEZ do podjęcia Barona, co okazało się zgubne. Genialne wejście zawodników portugalskiej organizacji i Quadra KIll w wykonaniu Puki style’a przechyliło szalę zwycięstwa właśnie na stronę jego zespołu. Ponad sześć tysięcy sztuk złota przewagi, a także fioletowe wzmocnienie pozwoliło K1ck na oblężenie bazy rywali. Po zniszczeniu inhibitora podopieczni Pawła „Delorda” Szabli wycofali się i przygotowali się na ostateczne uderzenie, które nastąpiło w 34. minucie i pozwoliło zakończyć to spotkanie.

CZYTAJ TEŻ:
Kikis i spółka bezbłędni. iHG miażdży PRIDE w kolejnym meczu w Ultralidze

Wszystkie spotkania Ultraligi możecie śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji na temat ligi znaleźć można też w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kikis i spółka bezbłędni. iHG miażdży PRIDE w kolejnym meczu Ultraligi

Dramat PRIDE trwa w najlepsze, zespół Marcina "Warsziego" Surała ma za sobą kolejne trudne spotkanie, w którym zanotował ósmą porażkę z rzędu. Dzisiej...