fot. ESL

ESL wydaje oficjalne oświadczenie ws. dodatkowych zabezpieczeń podczas IEM Katowice

ESL, organizator Intel Extreme Masters Katowice 2020 i IEM EXPO, wydał specjalne oświadczenie na temat aktualnej sytuacji zdrowotnej na świecie. Z niego dowiadujemy się, jakie owa firma już podjęła kroki w związku z zagrożeniem oraz jakich działań mogą spodziewać się osoby odwiedzające zaplanowany na najbliższy weekend event.

Jak czytamy w oświadczeniu, organizator katowickiego IEM-a sprawdził drogę podróży do Katowic między innymi graczy i przedstawicieli mediów, a tym, którzy podróżowali z terenów zagrożonych, przekazał odpowiednie instrukcje dotyczące dalszego postępowania. Osoby mające zamiar odwiedzić event powinny przygotować się na pomiar temperatury podczas wchodzenia na jego teren. ESL zwrócił się również m.in. do tych, którzy aktualnie nie czują się najlepiej, aby pozostali w domach.

Podczas wydarzenia można się spodziewać między innymi większej liczby patroli pierwszej pomocy i personelu medycznego.

Pełną treść oświadczenia wydanego przez ESL znajdziecie poniżej:

ESL uważnie monitoruje sytuację podczas turnieju i codziennie ocenia stan zdrowia i bezpieczeństwa kibiców, zawodników i personelu aktualizujemy nasze działania w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa odwiedzających. Podczas IEM Katowice wprowadzamy badania stanu zdrowia, w tym kontrolę temperatury dla każdego wchodzącego gościa na teren wydarzenia. Dopiero po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji kondycji zdrowotnej uczestnik będzie mógł wejść na teren wydarzenia. Oprócz kontroli zdrowia wszystkich posiadaczy biletów i odwiedzających, ESL zweryfikowała już trasy podróży przybywających graczy, mediów i gości specjalnych. Osoby pochodzące z obszarów wysokiego ryzyka zostały poproszone o przedstawienie ważnego zaświadczenia o stanie zdrowia lub zostały poproszone o wzięcie udziału w dodatkowych badaniach. Ponadto, ESL zapewnia dodatkowy personel medyczny, patrole pierwszej pomocy i zwiększoną liczbę stanowisk sanitarnych dla wszystkich odwiedzających.

Zachęcamy również wszystkie osoby które mają gorączke, są przeziębione, osłabione lub te, które w ostatnim czasie podróżowały do terenów zagrożonych aby pozostały w domu.

IEM Katowice 2020 i IEM EXPO odbędą się w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym 28 lutego – 1 marca.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO ROGUE z dwucyfrówką – liderzy tabeli notują dziesiąte zwycięstwo w Ultralidze

Wczoraj AGO ROGUE miało spore problemy z pokonaniem Diablo Chairs i przez długi czas wydawało się, że Paweł "Woolite" Pruski i spółka wreszcie poniosą...