fot. twitter.com/AVEZ_esport

bogdan zostaje pełnoprawnym trenerem AVEZ

AVEZ Esport zaprezentowało szkoleniowca swojej dywizji CS:GO. Za wyniki Ośmiornic odpowiadał będzie Jędrzej „bogdan” Rokita, który czuwał nad grą drużyny w zamkniętych kwalifikacjach do FLASHPOINTA.

Te nie mogły potoczyć się lepiej dla rodzimej formacji, gdyż żaden z pięciu przeciwników, którzy stanęli jej na drodze, nie opuszczał serwera w dobrych humorach. Podopieczni bogdana uratowali honor polskiej sceny i wywalczyli miejsce na lanowych kwalifikacjach do ligi, czym przewyższyli najśmielsze oczekiwania fanów. Nic więc dziwnego, że piątka prowadzona przez Piotra „nawrota” Nawrockiego chciała zatrzymać Rokitę na dłużej, choć nie posiada on bogatego doświadczenia w pracy trenerskiej i dopiero uczy się tego fachu. Nowy opiekun AVEZ znany jest przede wszystkim ze swojej działalności komentatorskiej oraz eksperckiej.

Cała dywizja jest już w Los Angeles, gdzie jutro startuje FLASHPOINT Global Qualifier. Pierwszym testem dla AVEZ będzie mecz z północnoamerykańskim Orgless – spotkanie planowo powinno rozpocząć się o godzinie 19:30. W grupie A oprócz wymienionych formacji znalazły się jeszcze BIG oraz DETONA Gaming.

W tej sytuacji skład AVEZ Esport prezentuje się następująco:

  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Kamil „KEi” Pietkun
  • Kacper „Kylar” Walunkiewicz
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Jędrzej „bogdan” Rokita – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

O co chodzi z tymi umiejętnościami, czyli do czego zdolni są bohaterowie w VALORANT

Od paru miesięcy społeczność gamingowa oraz esportowa żyje wieściami na temat przygotowywanej przez Riot Games gry z gatunku First Person Shooter. Ta...