fot. Riot Games

Znamy wymagania sprzętowe VALORANT

Wczoraj w końcu otrzymaliśmy więcej potwierdzonych informacji na temat nowej, wyczekiwanej gry od Riot Games, VALORANT. Twórcy opublikowali między innymi gameplaye, zasady rozgrywki czy datę premiery. Poznaliśmy również wymagania sprzętowe gry, która początkowo trafi na komputery osobiste.

VALORANT to pierwsza gra od Riotu z gatunku First Person Shooter. Rywalizacja w tej produkcji ma opierać się na 5-osobowych zespołach i wydaje się, że będzie podobna do tego, co oglądamy między innymi w Counter-Strike’u: Global Offensive. Obie gry różni jednak fakt, że agenci, których wybierać będą gracze, będą mieli specjalny zestaw umiejętności.

CZYTAJ TEŻ:
Anti-cheat, aktualizacje, mapa i bohaterowie – projektanci VALORANT zdradzają szczegóły

Riot opublikował również wstępne wymagania sprzętowe swojego FPS-a. Jakiego sprzętu będziecie potrzebować, by w grze znanej wcześniej jako Projekt A osiągnać 30 FPS-ów, a jaki, by „wykręcić” ponad 144? Listę wymagań znajdziecie poniżej:

Minimalne wymagania (30 FPS) Zalecane wymagania (60 FPS) Zalecane wymagania (ponad 144 FPS)
System: Windows 7/8/10 64-bitowy
Procesor: Intel i3-370M
Karta graficzna: Intel HD 3000
Pamięć RAM: 4 GB
System: Windows 7/8/10 64-bitowy
Procesor: Intel i3-4150
Karta graficzna: GeForce GT 730
Pamięć RAM: 4 GB
System: Windows 7/8/10 64-bitowy
Procesor: Intel Core i5-4460 3,2 GHZ
Karta graficzna: GeForce GTX 1050 Ti
Pamięć RAM: 4 GB

VALORANT ma doczekać się swojej premiery latem 2020 roku i będzie całkowicie darmowy. Gra już niebawem wejdzie w fazę beta testów, jednakże Riot Games nie potwierdził jeszcze konkretnej daty.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Anti-cheat, aktualizacje, mapa i bohaterowie – projektanci VALORANT zdradzają szczegóły

Wczoraj świat gamingu i esportu obiegły szczegółowe informacje na temat najnowszej produkcji Riot Games, czyli VALORANT. Taktyczny FPS studia znanego...