fot. Riot Games

Szaleństwo w Ultralidze. AGO ROGUE cudem wygrywa z iHG!

AGO ROGUE pozostaje jedynym zespołem w trzecim sezonie Ultraligi, który wciąż nie zanotował porażki. Formacja Pawła „Woolite’a” Pruskiego raz jeszcze pokazała, że nie ma sobie równych i w dzisiejszym spotkaniu z Illuminar Gaming po bardzo zaciętej, szalonej i nieprzewidywalnej grze wywalczyła kolejne zwycięstwo.

Illuminar Gaming 0:1 AGO ROGUE
MeLoNiK
Gnar
Szygenda
Sett
Kikis
Trundle
Zanzarah
Sejuani
niQ
LeBlanc
Czekolad
Cassiopeia
Unforgiven
Aphelios
Woolite
Ezreal
Jesiz
Lulu
Mystiques
Bard

Początek spotkania był bardzo spokojny i obie drużyny stroniły od potyczek, skupiając się na budowaniu przedmiotów i wizji na mapie. Dopiero przed dziewiątą minutą duet iHG na dole zdecydował się na agresywne wejście, co zapewniło mu Pierwszą Krew. Szybko jednak pojawiła się odpowiedź ze strony AGO ROGUE, które pozyskało dwie eliminacje. W 17. minucie nadszedł cios ze strony ekipy Mateusza „Kikisa” Szkudlarka, która zdobyła dwa zabójstwa, a także podkradła smoka, co pozwoliło na wyrównanie stanu złota i wybicie z rytmu rywali. Wkrótce Sebastian „niQ” Robak i spółka wygrali kolejne starcie, raz jeszcze dopisując do swojego dorobku dwie eliminacje i trzeciego już smoka. W 31. minucie doszło do szalonej walki drużynowej, którą finalnie zwyciężyło iHG, powstrzymując tym samym przeciwników podejmujących Barona.

Po długiej przerwie spowodowanej problemami technicznymi jednego z graczy powróciliśmy do rozgrywki i od razu czekała nas niespodzianka – AGO ROGUE postawiło wszystko na jedną kartę i podjęło Barona, którego pokonało w ekspresowym tempie, zaskakując swoich rywali. W 35. minucie Nikolay „Zanzarah” Akatov w pojedynkę poskromił Starszego Smoka, gwarantując swojej drużynie spore wzmocnienie, które nie zdało się jednak na wiele, bo iHG zdołało wyeliminować najważniejszych graczy wrogiej ekipy, wstrzymując ich zwycięski marsz. W 39. minucie doszło do ostatniej walki w okolicy Barona, gdzie Jastrzębie cudem zgładziły najsilniejszych przeciwników, mogąc bez problemów postawić kropkę nad i.

CZYTAJ TEŻ:
Diablo Chairs kompletnie bezradne. Piraci przybliżają się do play-offów Ultraligi

Wszystkie spotkania Ultraligi możecie śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji na temat ligi znaleźć można też w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 stworzyło najmocniejszy na papierze skład w historii Rainbow Six: Siege

Wchodząc jesienią 2018 roku na scenę Rainbow Six: Siege G2 Esports przejęło najlepszy wówczas skład na świecie. Nowi podopieczni organizacji wcześniej...