STS
fot. piratesports/Jeremi Śpiewak

Diablo Chairs kompletnie bezradne. Piraci przybliżają się do play-offów Ultraligi

Za nami spotkanie inaugurujące szósty tydzień rozgrywek w ramach trzeciego sezonu Ultraligi, w którym zmierzyli się gracze piratesports oraz Diablo Chairs. Mecz ten okazał się nad wyraz udany dla drużyny Michała „Roisona” Dubiela, która wywalczyła czwarte zwycięstwo w tym roku, powiększając swoje szanse na wejście do play-offów.

piratesports 1:0 Diablo Chairs
Konektiv
Sett
Unknown
Aatrox
behave
Trundle
CrAzY
Pantheon
Roison
Viktor
Fresskowy
LeBlanc
Keduii
Sivir
itzRenifer
Ezreal
Sedrion
Yuumi
Blue45ty
Nautilus

Pierwsza krew powędrowała na konto graczy piratesports w 5. minucie po udanym ganku Marcina „behave’a” Pawlaka na górnej linii. Na domiar złego olbrzymi błąd popełnił Adam „CrAzY” Fedoruk, który agresywnie zaatakował wrogiego marksmana, ostatecznie oddając kolejne zabójstwo Piratom. W okolicy 13. minuty gracze Diablo odpowiedzieli, zdobywając trzy eliminacje, jednak wciąż to ich oponent dysponował sporą przewagą w złocie, a także lepszą wizją na mapie.

W kolejnych minutach Roison i spółka coraz bardziej dominowali, raz po razie odpierając agresywne ataki rywali, którzy za wszelką cenę starali się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 24. minucie Piraci zdobyli cztery eliminacje, co z kolei umożliwiło im zniszczenie środkowego inhibitora wrogiej piątki, a także zdobycie czwartej duszy smoka. Niespełna dwie minuty później piratesports pokonało Barona, a po kolejnym zmiażdżeniu rywali zakończyło ten mecz.

CZYTAJ TEŻ:
Ultraliga: Zmiany w czołówce, jeszcze bardziej zacięta walka w dolnych rejonach

Wszystkie spotkania Ultraligi możecie śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji na temat ligi znaleźć można też w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Bez klasowego snajpera nie wejdziesz na szczyt

Snajperzy drużyn, które znalazły się w wielkim finale katowickiego IEM-a, Kenny "kennyS" Schrub oraz Oleksandr "s1mple" Kostyliev, to dwaj najlepsi gr...