STS
fot. Izako Boars

Poznaliśmy uczestniczki eLadies Spring Cup. Tylko jeden polski skład z zaproszeniem

Już od jakiegoś czasu na profilach społecznościowych eLadies, czyli projektu mającego na celu aktywizację żenskiej sceny CS:GO, pojawiły się wzmianki o kolejnych rozgrywkach spod tego szyldu. Dzisiaj odsłonięto wszystkie karty dotyczące eLadies Spring Cup. W przeciwieństwie do lipcowego eLadies Tournament tym razem organizatorzy postawili na bardziej międzynarodową obsadę, zapraszając do zmagań wyłącznie jeden polski skład. […]

Już od jakiegoś czasu na profilach społecznościowych eLadies, czyli projektu mającego na celu aktywizację żenskiej sceny CS:GO, pojawiły się wzmianki o kolejnych rozgrywkach spod tego szyldu. Dzisiaj odsłonięto wszystkie karty dotyczące eLadies Spring Cup.

W przeciwieństwie do lipcowego eLadies Tournament tym razem organizatorzy postawili na bardziej międzynarodową obsadę, zapraszając do zmagań wyłącznie jeden polski skład. Nadwiślańskim rodzynkiem w stawce są zawodniczki Izako Boars Ladies, czyli ćwierćfinalistki pierwszej edycji ESL Sprite Mistrzostw Polski Kobiet.

Podopieczne organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego zostały przydzielone do grupy A, gdzie znalazły się przeciwniczki o znanych nazwiskach. Kamila “firingirl” Kopij i koleżanki będą musiały stawić czoła Teamowi DeftFox, czyli dawnemu Demise Female, scpn z Anną „Ant1ką” Ananikovą na pokładzie i tiny airlines, gdzie grają Marion „Mar1on” Lopez oraz Terri „KiTTy-KaT” Mulvey. W drugim zbiorze warto zwrócić uwagę na skład Nofear-, do którego należą Victoria „Victoria” Ukasova oraz Ksenia „Ksusha” Volkova, a więc wicemistrzynie Mistrzostw Polski Kobiet z krisilarisy.

Tak prezentuje się podział na grupy eLadies Spring Cup 

Grupa A Grupa B
Team DeftFox Nofear-
Izako Boars Ladies PANTHERS Gaming
scpn Team Singularity
tiny airlines Vodafone Giants

Zmagania będą toczyć się w dniach od 7 do 29 marca. Najlepszy zespół zgarnie nagrodę ufundowaną przez firmę BCS o równowartości 500 euro.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zażarta walka o play-offy Ultraligi trwa – żadna z drużyn wciąż nie utraciła szans na awans

Szósta kolejka Ultraligi dobiegła końca. Dziś odbyły się ostatnie mecze zaplanowane na ten tydzień i choć do końca fazy zasadniczej pozostała już tylk...