fot. fb.com/michucsgo

MICHU zagra we FLASHPOINT! Envy dołącza do ligi

AVEZ Esport nie sprostało zadaniu w lanowych eliminacjach do FLASHPOINT, jednak nie oznacza to, iż w amerykańskich rozgrywkach zabraknie polskich akcentów. Do akcji wkroczy bowiem Michał „MICHU” Müller, którego Team Envy został siódmą organizacją założycielską całego przedsięwzięcia.

CZYTAJ TEŻ:
AVEZ gorsze od BIG. Polacy odpadają z kwalifikacji do FLASHPOINTA

Przypomnijmy, iż były zawodnik Virtus.pro czy Teamu Kinguin na przełomie stycznia i lutego przeprowadził się za ocean, by rozpocząć swoją międzynarodową przygodę właśnie pod banderą Envy. Już wtedy zastanawiano się, czy formacja Müllera wystąpi w którejś z konkurencyjnych lig CS:GO, choć od początku bardziej prawdopodobną opcją od ESL Pro League wydawało się właśnie FLASHPOINT, znane wówczas jeszcze jako B Site.

Jesteśmy bardzo podekscytowani przyszłością profesjonalnego Counter-Strike’a – stwierdził właściciel i CEO organizacji, Mike Rufail. – Team Envy już od pięciu lat jest zaangażowany w tę grę. Liczymy, że wraz z nowym składem, który na start 2020 roku znalazł dom we FLASHPOINT, napiszemy kolejny rozdział w naszym CS-owym dziedzictwie – dodał.

CZYTAJ TEŻ:
FLASHPOINT rozbłyśnie na turniejowej mapie CS-a – poznaliśmy szczegóły projektu

We FLASHPOINT wystąpi łącznie dwanaście formacji. Dotychczas swój udział oprócz Envy potwierdziły także Cloud9, MIBR, Dignitas, Gen.G, c0ntact Gaming oraz MAD Lions. Stawkę uzupełnią jeszcze trzy organizacje założycielskie oraz dwie najlepsze ekipy z kończących się dziś w Los Angeles eliminacji. Główna faza zmagań ma wystartować już 13 marca, niemniej Envy z MICHEM na pokładzie wcześniej powalczy jeszcze o przepustkę na amerykańskiego Minora przed ESL One Rio 2020 Major Championship – zamknięte kwalifikacje ruszą za dwa dni, a premierowym przeciwnikiem drużyny naszego rodaka będzie Swole Identity.

Przypomnijmy, iż skład Teamu Envy prezentuje się następująco:

  • Noah „Nifty” Francis
  • Ryan „ryann” Welsh
  • Buğra „Calyx” Arkın
  • Michał „MICHU” Müller
  • Kaleb „moose” Jayne
  • Nikola „LEGIJA” Ninić – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

VALORANT oficjalnie prezentuje pierwszego agenta

Z dnia na dzień na temat VALORANT, czyli strzelanki przygotowywanej przez Riot Games, wiemy coraz więcej. Dzisiaj chociażby twórcy gry przedstawili na...