Na początku roku Karol "tecek" Kapczyński dołączył do Teamu Brute jako analityk. Na tym jednak jego przygoda za naszą południową granicą się nie zakończyła, bo dziś były zawodnik m.in. Izako Boars został włączony do podstawowego składu Brute, zajmując pozycję in-game leadera.

Dla wszystkich fanów śledzących poczynania tecka taka informacja nie może być szczególnym zaskoczeniem. Nasz rodak już od jakiegoś czasu wspomagał swoich kolegów bezpośrednio w grze, aż w końcu został pełnoprawnym członkiem wielonarodowościowego składu. Polak zajmie miejsce Słowaka, Martina "MAXXA" Smolára. Jego zespołowymi partnerami będą czterej Czesi.

Dotychczas tecek znany był przede wszystkim z okresu gry w x-kom teamie, z którym sięgnął po mistrzostwo Good Game League 2018, a także Izako Boars. Po nieudanej przygodzie podczas wiosennych finałów ESL Mistrzostw Polski w męskiej dywizji CS:GO reprezentującej organizację Piotra "izaka" Skowyrskiego postanowiono jednak dokonać przebudowy, której jedną z ofiar był właśnie Kapczyński. Po tym wydarzeniu polski prowadzący przez krótki czas wspierał skład ex-Codewise Unicorns, po czym wziął dłuższą przerwę od zawodowego grania.

Skład Teamu Brute prezentuje się następująco:

  • Filip "AJTT" Dolenský
  • Zdeněk "daxen" Dušek
  • Lukáš "capseN" Koláčný
  • Ondřej "Crazyy" Švec
  • Karol "tecek" Kapczyński