STS
fot. StarLadder

Lista uczestników Minora CIS skompletowana. HellRaisers i pro100 bez awansu!

Już za kilka godzin wystartują zamknięte kwalifikacje do europejskiego Minora, niemniej zespoły chociażby z regionu CIS mają ten etap walki o Majora za sobą. Wczoraj bowiem bilety do Rio de Janeiro zaksięgowało osiem ekip z Europy Wschodniej. Nie obyło się jednak bez zaskoczeń.

CZYTAJ TEŻ:
Czterech Polaków staje do walki o występ na Minorze CS:GO

Bez wątpienia sporego kalibru niespodzianką może być brak awansu dla HellRaisers. Zajmująca 51. miejsce w rankingu HLTV drużyna w ostatnim czasie prezentowała się jednak bardzo kiepsko, a zamknięte kwalifikacje do Minora tylko potwierdziły, że Kirill „ANGE1” Karasiow i kompanii mierzą się z ogromnymi problemami. Złożona m.in. z trzech Ukraińców formacja wygrała w eliminacjach tylko ze SpeedRunners, ponosząc porażki z Winstrike Teamem oraz ESPADĄ. Ci pierwsi przebrnęli zresztą przez całe zmagania bez straty ani jednej mapy, jeszcze w czwartek pieczętując awans. W ślady Vladyslava „bondika” Nechyporchuka i kompanów poszli także przedstawiciele Syman Gaming, Teamu Spirit czy Gambit Youngsters.

Do zaskoczeń na pewno należy zaliczyć także odpadnięcie z procesu kwalifikacyjnego do Majora Nemigi Gaming oraz pro100. Ci pierwsi w decydującym boju w dolnej części drabinki przegrali z Hard Legion Esports, z kolei drudzy musieli uznać wyższość forZe. Dla ekipy Jana „wayLandera” Rahkonena wczorajsza przegrana musi być bardzo bolesna, bo zespół spisywał się całkiem przyzwoicie w ostatnim czasie, o czym świadczyć może dość wysoka pozycja w rankingu HLTV – 34.

Pełna lista uczestników Minora CIS prezentuje się następująco:

ESPADA forZe Gambit Youngsters Hard Legion Esports
Syman Gaming Team Spirit Team Unique Winstrike Team
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czterech Polaków staje do walki o występ na Minorze CS:GO

Paweł "dycha" Dycha, Mateusz "mantuu" Wilczewski, Michał "MICHU" Müller i Sebastian "NEEX" Trela – to kwartet Polaków, którzy w ten weekend powalczą o...