fot. ESL/Helena Kristiansson

Dowiedz się, jak odzyskać pieniądze za bilet na IEM Katowice

Niemal dwa tygodnie musieliśmy poczekać na szczegóły dotyczące zwrotów za bilety zakupione na Intel Extreme Masters Katowice 2020. Fani, którzy nie mogli pojawić się w Spodku ze względu na decyzję wojewody śląskiego, będą mogli otrzymać zwrot pieniędzy za zakupiony bilet, albo zachować wejściówkę na przyszłoroczną edycję IEM-a w Katowicach.

Z informacji, którą zainteresowani otrzymali od dystrybutora wejściówek dzisiejszego popołudnia, możemy dowiedzieć się, że decyzja o takim systemie została podjęta ze względu na szybkość, z jaką bilety wyprzedają się co roku. – Minął już ponad tydzień, od momentu zamknięcia IEM Katowice 2020 dla publiczności przez władze, w noc poprzedzającą otwarcie imprezy, z powodu dynamicznych zmian w globalnej sytuacji zdrowotnej. Dziś kontaktujemy się z Tobą, ponieważ opracowaliśmy systemu zwrotu należności za zakupiony pakiet. Ponieważ bilety na IEM Katowice zawsze są wyprzedawane bardzo szybko, chcieliśmy zaoferować Ci wyjątkową szansę na zachowanie ważności biletu na IEM Katowice w przyszłym roku. Ten transfer jest bezpłatny, Twój bilet jest ważny na te same miejsca siedzące w Spodku w 2021 roku – czytamy w wiadomości. Informacja mówi także o tym, że dokładna data IEM Katowice 2021 zostanie przedstawiona latem.

Żeby otrzymać zwrot pieniędzy za bilety, lub zatrzymać bilet na przyszłoroczną edycje IEM-a, fani do końca kwietnia muszą wysłać dystrybutorowi biletów e-maila z informacją na temat wybranej opcji. Dystrybutor biletów zastrzegł jednak, że osoby, które wybiorą opcję transferu biletów, będą miały możliwość wycofania z niej i otrzymania rekompensaty pieniężnej po ogłoszeniu daty przyszłorocznej edycji IEM-a.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Viper dołącza do gry. To druga oficjalnie zaprezentowana postać VALORANT

Twórcy VALORANTA, strzelanki, której produkcją zajmuje się Riot Games, powoli odsłaniają kolejne karty. Oficjalnie zaprezentowali wszakże drugą postać...