Już jutro Team Envy, którego zawodnikiem jest Michał "MICHU" Müller, rozpocznie swoją przygodę z pierwszym sezonem FLASHPOINTA. Wiemy już jednak, że nie dokona tego w pełnym składzie i przynajmniej przez jakiś czas będzie musiał korzystać z pomocy zmiennika.

A wszystko dlatego, że zezwolenia na wjazd na terytorium Stanów Zjednoczonych nie otrzymał Kaleb "moose" Jayne. Kanadyjczyk, który w przeszłości związany był m.in. z eUnited, na pewno opuści inauguracyjne spotkanie z Gen.G Esports i nie wiadomo, kiedy konkretnie będzie zdolny do gry. Nadal czeka on bowiem na pozytywne rozpatrzenie wniosku wizowego przez amerykański urząd imigracyjny, na ten moment trudno jednak powiedzieć, jak długo będzie musiał czekać na uzyskanie wszystkich niezbędnych dokumentów.

CZYTAJ TEŻ:
Kulisy transferu MICHA do Envy. „Ma być kluczowym elementem tej układanki”

W związku z tym Envy będzie musiało wdrożyć rozwiązanie awaryjne – tym będzie udział w rozgrywkach trenera drużyny, Nikoli "LEGIJI" Ninicia. Doświadczony Niemiec ma za sobą bogatą karierę, w której trakcie występował w takich formacjach, jak mousesports, NRG Esports i BIG, kilkukrotnie biorąc także udział w Majorze. Niemniej w 2018 roku zakończył swoją przygodę jako zawodnik i od tego czasu tylko okazjonalnie wspomagał swoje ekipy jako zmiennik, rozgrywając ostatni oficjalny mecz we wrześniu ubiegłego roku.

W tej sytuacji skład Teamu Envy podczas najbliższych meczów FLASHPOINTA będzie prezentować się następująco:

  • Noah "Nifty" Francis
  • Ryan "ryann" Welsh
  • Buğra "Calyx" Arkın
  • Michał "MICHU" Müller
  • Nikola "LEGIJA" Ninić – zmiennik

Po więcej informacji na temat FLASHPOINT Season 1 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.