Za nami pierwsze mecze Flashpointa, podczas których z dobrej strony pokazał się m.in. Karol "rallen" Rodowicz. A co przed nami? Otóż spotkania w ramach grupy B, w której o jak najlepszy wynik rywalizować będzie także Team Envy, a wraz z nim Michał "MICHU" Müller.

Gen.G Esports vs Team Envy
18:00 (BO3)

Zespół Polaka nie ma jednak szczęścia, bo do gry przystąpi w niepełnym składzie. Wszystko dlatego, że wizy nie otrzymał Kaleb "moose" Jayne, przez co tymczasowo do składu dołączył dotychczasowy trener, Nikola "LEGIJA" Ninić. A warto pamiętać, że Niemiec ostatni oficjalny mecz rozegrał ponad pół roku temu. Jakby tego było mało, pierwszym rywalem Envy będzie znajdujące się na fali wznoszącej Gen.G Esports, które mimo dość krótkiego okresu istnienia może pochwalić się już pewnymi sukcesami. Poza awansem na amerykańskiego Minora (na którym znajdą się też MICHU i spółka) mowa tutaj o triumfie w niedawnym DreamHack Open Anaheim 2020.

Chaos Esports Club vs MIBR
21:00 (BO3)

Na wyżej wspomnianym pojedynku nie koniec sobotnich emocji, bowiem wieczorem na serwerze zamelduje się także wciąż szukający dawnej formy MIBR. Czwórka Brazylijczyków i Argentyńczyk od dawna już nie zachwycają i jak wody potrzebują sukcesu. Teoretycznie o ten we Flashpoincie będzie łatwiej niż w ESL Pro League, ale trudno powiedzieć, na co będzie stać Gabriela "FalleNa" Toledo i spółkę. Tym bardziej że przyjdzie im zmierzyć się z Chaos Esports Clubem, napędzanym przez Owena "smooyę" Butterfielda. Co ciekawe, zespół Brytyjczyka po raz pierwszy zaprezentuje się kibicom z pozyskanym wczoraj Hunterem "SicKiem" Mimsem.

Oba mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Flashpoint na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 1 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.