Kilka dni temu Pompa Team rozpoczął swoją przygodę z drugim sezonem SECTOR: MOSTBET. I to rozpoczął w sposób udany, bo polski skład bez problemów poradził sobie z Cyber Legacy, dzięki czemu już dziś może przypieczętować swój awans do półfinału internetowych rozgrywek.

SKADE vs Pompa Team
18:30 (BO3)

Wcześniej jednak Polacy będą musieli poradzić sobie z Bułgarami ze SKADE. Formacja z południa Europy od dłuższego czasu próbuje przebić się do szeroko rozumianej czołówki, ale jak na razie z dość przeciętnym skutkiem. Zdarzają się oczywiście udane występy, jak lutowa wygrana z Teamem Spirit czy też marcowe zwycięstwo z HellRaisers, chociaż w ogólnym rozrachunku Teodorowi "SPELLANOWI" Nikolovowi i jego kolegom zawsze czegoś brakuje. Tak jak zabrakło kilka tygodni temu, gdy zespół w decydującym meczu online'owych eliminacji do pierwszej edycji Flashpointa musiał uznać wyższość AVEZ Esport.

Także Pompa ma w związku z pierwszymi miesiącami 2020 roku dość mieszane uczucia. Cieniem na postawę rodzimej piątki na pewno kładzie się jej przeciętna postawa podczas Supreme Masters 2020, rozgrywanego w Szwajcarii lana, z którym Łukasz "splawik" Jahns i spółka pożegnali się już w pierwszej rundzie play-offów. Niemniej jakiś czas potem reprezentanci PT potrafili też pozytywnie zaskoczyć i m.in. dzięki wygranej z x-komem AGO do samego końca walczyli podczas trzecich otwartych eliminacji do europejskiego Minora. Na swoje nieszczęście nie osiągnęli jednak wówczas upragnionego celu.

Spotkanie pomiędzy SKADE a Pompa Teamem wraz z rosyjskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem.