Bułgarskie SKADE to zespół CS:GO, który od pewnego czasu puka do szeroko rozumianej europejskiej czołówki. Nic więc dziwnego, iż ekipa Teodora „SPELLANA” Nikolova uznawana jest za jednego z głównych kandydatów do triumfu w słabo obsadzonym SECTOR: MOSTBET Season 2. Bałkańscy gracze zameldowali się dziś w fazie pucharowej tych internetowych rozgrywek, a nas nie może to cieszyć. SKADE w meczu wygranych grupy B zdeklasowało bowiem rodzimy Pompa Team.

SKADE 2:0 Pompa Team
Train 16:3 Inferno 16:7 Mirage

Co tu dużo mówić, Polacy już od początku batalii na Trainie nie byli w stanie wytrzymać tempa narzucanego przez rywala. Drużyna z południowej części Starego Kontynentu pierwszy punkt oddała dopiero w szóstej rundzie, szybko wypełniając jednak lukę powstałą w defensywie. Bułgarzy w tej części meczu pozwolili sobie na jeszcze tylko dwie słabsze chwile, prowadząc w związku z tym w przerwie 12:3. Triumf w drugiej pistoletówce umożliwił SKADE błyskawiczne postawienie kropkę nad i.

Nadzieję na sukces w serca polskich fanów wlały jednak pierwsze minuty potyczki na Inferno. Tym razem to Pompa zanotowała przecież iście piorunujący start, wychodząc nawet na prowadzenie 6:2. Tylko co z tego, skoro własnie wtedy tworzony przez nadwiślańskich graczy mechanizm zaciął się, i to na dobre. Od tej pory obserwowaliśmy demonstrację siły SKADE, które wygrało trzynaście rund z rzędu, a następnie po jednym potknięciu dokończyło dzieła zniszczenia.

Tym samym Bułgarzy są już pewni występu w fazie pucharowej drugiej odsłony SECTOR: MOSTBET. Polakom pozostaje natomiast rywalizacja w meczu o wszystko grupy B. Rywalem Pompa Teamu w ostatecznym boju o play-offy będzie HellRaisers. Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy oba składy pojawią się na serwerze. W puli nagród zmagań znajduje się 10 tysięcy dolarów.