STS
fot. YouTube/League of Legends

Nowy Fiddlesticks i nerfy odświeżonego Wukonga. Nadchodzi patch 10.7 w LoL-u

Poprzednia aktualizacja League of Legends zdecydowanie należała do tych z gatunku obszernych. Na szczęście kolejna łatka popularnej moby oznaczona numerem 10.7 nie będzie aż tak rozległa, gdyż Riot Games planuje zmodyfikować zaledwie kilka postaci oraz parę run, a także wprowadzić długo wyczekiwaną odświeżoną wersję Fiddlesticksa.

Zaledwie tydzień temu na oficjalne serwery LoL-a zawitał nowy Wukong, który błyskawicznie okazał się zbyt silny. Małpi Król radził sobie świetnie nie tylko na górze mapy, w dżungli, ale także na środkowej alejce. Co więcej, Wukong znakomicie czuł się zarówno w roli offtanka, jak i zabójcy, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że Riot ma zamiar reagować w takim szybkim tempie i osłabić go już w patchu 10.7. Oprócz tego w najbliższej aktualizacji gorszy będzie także Nocturne, którego nie będziemy już tak często widywać na środku mapy. Ostatnim znerfionym czempionem będzie z kolei Garen, a więc bohater, który od jakiegoś czasu dominuje w meczach graczy z niższymi rankingami. Niemniej nie tylko postacie będą musiały poradzić sobie ze słabszymi statystykami w patchu 10.7, bo nerfów doczeka się także Szkolenie Sprawnościowe (z ang. conditioning).

Jeżeli zaś chodzi o wzmocnienia, to z tych cieszyć będą się mogli bohaterowie, którzy od dłuższego czasu szczególnych ulepszeń nie doznały, czyli chociażby Nasus, Ivern, Akali, Riven lub Xin Zhao. Poza tym kolejnych usprawnień będzie można szukać u Galio, Kai’Sy oraz Corkiego, którego paczki zostały nie tak dawno temu znacząco wzmocnione. Ponadto użytkownicy jednej z kluczowych run – mianowicie Pędu Fazowego – będą mieć powody do zadowolenia, jednakże wyłącznie, gdy będą wybierać ją na postacie typu melee.

CZYTAJ TEŻ:
Słabszy Wukong i mocniejszy Nasus. Co jeszcze czeka nas w patchu 10.7 w LoL-u?

Zmiany wyważające nie będą jednak jedynymi, które zostaną wprowadzone do League of Legends w patchu 10.7. W najbliższej aktualizacji w grze pojawi się bowiem nowy Fiddlesticks, który oprócz świeżego wyglądu doczekał się także modyfikacji umiejętności. Przypominamy, że aktualizacja oznaczona numerem 10.7 zawita na oficjalne serwery już w następną środę, 1 kwietnia.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Uczestnicy Edu Esports League wezmą udział w projekcie badawczym esportsLAB

Esports Association rozpoczyna współpracę z esportsLAB w ramach organizowanej przez stowarzyszenie Edu Esports League. Dla uczestników rozgrywek jest...