STS
Lothar, All-Star 2019
fot. Riot Games/Tina Jo

Za nami pierwszy dzień Twitch Rivals w CoD: Warzone. Lothar, PAGO, Izak i Saju w czołówce

Za nami pierwszy dzień rywalizacji podczas Twitch Rivals: Warzone Streamer Showdown. W dzisiejszym turnieju „indywidualnym” celem członków każdego z zespołów było zbieranie punktów za zabójstwa i pozycje uzyskane podczas publicznych meczów solo, przy czym do końcowej klasyfikacji trafiało tylko pięć najlepszych wyników ze wszystkich rozegranych przez ekipę meczów. Z siedmiu Polaków biorących udział w rywalizacji najlepiej dzisiaj spisała się drużyna Mateusza „PAGO” Pągowskiego i Jakuba „Lothara” Szygulskiego, która zajęła drugie miejsce.

Drużyna reprezentanta G2 Esports szybko wskoczyła do czołówki tabeli dzięki fenomenalnym wynikom ich kolegi z drużyny, izraelskiego streamera legendary117s, który wygrał swoje trzy pierwsze rozegrane mecze, a w każdym z nich zapisał na swoim koncie przynajmniej po szesnaście zabójstw. Ze względu na jego poczynania, mimo dobrej gry ze strony Lothara oraz PAGO żaden z wyników obu Polaków nie został uwzględniony przy końcowej klasyfikacji. Mimo to drużyna reprezentanta Emeritos Banditos prowadziła w klasyfikacji aż do decydującej serii meczów, w której trakcie została wyprzedzona przez zawodników rosyjskiego Teamu Recrent i ostatecznie musiała się zadowolić drugim miejscem i nagrodą pieniężną w wysokości 4,2 tysiąca dolarów.

CZYTAJ TEŻ:
Nowe bronie i operator już niedługo w Call of Duty: Warzone

Nieznacznie słabiej spisała się drużyna Piotra „izaka” Skowyrskiego, w której składzie znalazł się także Paweł „SAJU” Pawełczak oraz rosyjski streamer SmithTV. Emeryci Bandyci nie mieli najlepszego startu rywalizacji, ale dzięki dwóm zwycięstwom uzyskanym przez Smitha oraz zwycięstwie i drugim miejscu zajętym w swoich meczach przez Izaka odbili się od dna tabeli, ostatecznie kończąc rywalizację na szóstym miejscu z 171 punktami na koncie. Za nimi pierwszą część zmagań zakończył skład Katarzyny „UrQueeen” Jajugi, Wojciecha „TheMightyWozza” Łozowskiego oraz Piotra „Miniuwa” Bronszkiewicza, który uplasował się na 26. lokacie. Ten ostatni ma za sobą bardzo dobrą sesję meczów, w których zajął on cztery miejsca w pierwszej dziesiątce, w tym jedno zwycięstwo oraz dwa drugie miejsca.

Zawodnicy biorący udział w Twitch Rivals: Warzone Streamer Showdown powrócą do rywalizacji jutro o godzinie 17 – wtedy rozpocznie się turniej drużynowy. Mecze będzie można oglądać na kanale Twitch Rivals i na streamach poszczególnych zawodników. Więcej informacji na temat rywalizacji jest dostępnych oficjalnej stronie internetowej, zaś informacje o CoD: Warzone można znaleźć pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar powstrzymane przez devils.one po raz trzeci. Diabły zagrają w małym finale Ultraligi

W dwóch poprzednich sezonach Ultraligi devils.one i Illuminar Gaming mierzyły się w małym finale play-offów. W trzeciej odsłonie rozgrywek los związał...