STS
fot. Riot Games

Twórcy VALORANT prezentują czwartą postać, Sage

Riot Games kontynuuje proces ujawniania kolejnych bohaterów nadchodzącego VALORANT. Po Phoenix, Viper i Sovie przyszła pora na Sage, agentkę rodem z Chin, która podczas spotkań będzie kimś na wzór supporta zdolnego leczyć zarówno sojuszników, jak i samego siebie. CZYTAJ TEŻ: VALORANT zaoferuje na początek 10 bohaterów, ale tylko 5 odblokowanych od razu Uzupełnianie zdrowia przebiegać […]

Riot Games kontynuuje proces ujawniania kolejnych bohaterów nadchodzącego VALORANT. Po Phoenix, Viper i Sovie przyszła pora na Sage, agentkę rodem z Chin, która podczas spotkań będzie kimś na wzór supporta zdolnego leczyć zarówno sojuszników, jak i samego siebie.

CZYTAJ TEŻ:
VALORANT zaoferuje na początek 10 bohaterów, ale tylko 5 odblokowanych od razu

Uzupełnianie zdrowia przebiegać będzie za pomocą jednej z kul, z których korzystać będzie Azjatka. Inne orby wykorzystać będzie można np. do tworzenia osłon, na które z powodzeniem możemy także wskakiwać, zyskując tym samym nowe możliwości taktyczne. Oczywiście w wachlarzu umiejętności Sage znalazły się też takie mające bardziej ofensywny charakter – bohaterka będzie mogła bowiem (za pomocą wspomnianych wcześniej kul mocy) tworzyć obszary, które spowolnią naszych rywali. No i na koniec najważniejsze, czyli umiejętność specjalna, która pozwoli agentce wskrzesić jednego z poległych wcześniej sojuszników.

O umiejętnościach pozostałych agentów przeczytać można pod tym adresem. W tym miejscu można się natomiast zapoznać z wymaganiami technicznymi gry, które trzeba będzie spełnić, by móc w nią grać.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jamppi walczy o swoją przyszłość. Niedoszły snajper OG pozywa Valve!*

Elias „Jamppi” Olkkonen to zawodnik CS:GO, który na szerokie wody wypłynął dopiero w ubiegłym roku. Kariera młodego Fina szybko stanęła jednak w miejs...