STS
fot. Team Envy

Rusza druga faza Flashpointa. Drużyna MICHA wraca do akcji w pełnym składzie

Po kilkudniowej przerwie powracają rozgrywki Flashpointa. Choć wokół ligi CS:GO dzieją się niestworzone rzeczy, jaką chociażby jest niedoszła transakcja składu Heroic do FunPlus Phoenix, to na chwilę postarajmy się o tym zapomnieć. Dziś bowiem znacznie ważniejsze z punktu widzenia polskiego kibica będzie to, co wydarzy się na serwerze. A na nim pojawi się Michał „MICHU” Müller.

Copenhagen Flames vs HAVU Gaming
18:00 (BO3)

Nim jednak do gry wkroczy nasz rodak, w grze przyjdzie nam oglądać zawodników Copenhagen Flames oraz HAVU Gaming. Ci pierwsi na pewno inauguracyjnej części zmagań nie będą dobrze wspominać. Przygoda Duńczyków zakończyła się bowiem już po dwóch meczach – najpierw przegrali oni z c0ntact Gaming, a potem polegli w starciu z MAD Lions, co sprawiło, że zostali sklasyfikowani na ostatnim miejscu w grupie. Znacznie lepiej wypadło HAVU, bo fiński skład do ostatniego dnia walczył o triumf w swoim koszyku. Drużyna z północy Europy bezproblemowo przedarła się przez górną część drabinki, ale w decydującym o wszystkim meczu napotkała zdecydowany opór ze strony Lwów i ostatecznie musiała zadowolić się drugą pozycją. Patrząc jedynie przez pryzmat występów w minionych dniach, faworyta tej batalii wymienić nietrudno. Pamiętajmy jednak, że to CPH Flames z uwagi na szybkie pożegnanie się z zawodami miało zdecydowanie więcej czasu na naprawienie błędów.

Team Envy vs Cloud9
21:00 (BO3)

Drugie spotkanie dnia budzi w naszym kraju zdecydowanie większe emocje. MICHU i jego kompani mają zapewne jasny cel przed drugą fazą Flashpointa – zamazać plamę po wcześniejszym występie. Zadanie to na pewno ułatwić może fakt, że tym razem Team Envy przystąpi do rywalizacji w optymalnym składzie. Dotychczas podopieczni amerykańskiej organizacji musieli radzić sobie bez Kaleba „moose’a” Jayne’a, który mierzył się z problemami wizowymi. Jego miejsce zajął tymczasowo trener formacji, Nikola „LEGIJA” Ninić, jednak jak można się domyślić, nie wyszło to zespołowi na dobre. Teraz wymówek już nie ma, choć trzeba powiedzieć, że ekipa naszego rodaka już na sam start otrzymała wymagającego rywala w postaci Cloud9. Zawodnicy spod znaku chmurki wygrali wszakże swoją grupę przed kilkoma dniami i teraz bez wątpienia mają chrapkę na powtórzenie tego wyniku.

Oba mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Flashpoint na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 1 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Train

Amerykańsko-rosyjski Train – historia i ciekawostki

Train jest jedną z klasycznych map, które są obecne w uniwersum Counter-Strike’a praktycznie od samego początku. Był on również pierwszą zrewitalizowa...