fot. ESL/Adam Łakomy

Na`Vi odbija się od dna! Saves i spółka z kolejnym zwycięstwem w Pro Lidze

Natus Vincere sięgnęło po drugie z rzędu zwycięstwo w Rainbow Six: Siege Pro League. Zespół, którego członkiem jest jedyny Polak w rozgrywkach, tym samym odbił się od dna tabeli i przybliżył do czołowych lokat, w czym pomogły wpadki innych drużyn.

Tym razem wyższość Szymona „Savesa” Kamieniaka i jego kolegów musiał uznać Team Vitality, który zarówno w obronie, jak i w ataku prezentował się wyraźnie słabiej niż Na`Vi. Spora w tym zasługa samego Savesa, który ostatecznie opuszczał serwer z 14 eliminacjami – to o trzy więcej niż drugi pod tym względem Bastien „BiBoo” Dulac. Tak czy inaczej, wygrana pozwoliła ekip polskiego zawodnika awansować od dwie pozycje, zrzucając w niższe rejony tabeli zarówno wspomniane Vitality, jak i BDS Esport.

Co więcej, wyniki pozostałych drużyn wyraźnie ułożyły się pod Na`Vi. Jedynie Rogue zgodnie z oczekiwaniami pokonało BDS i umocniło się na prowadzeniu. Takiego samego szczęścia nie miały Team Empire oraz G2 Esports, które poległy w starciach odpowiednio z forZe oraz Chaos Esports Club. Dzięki temu Kamieniak i spółka mają obecnie na swoim koncie dokładnie tyle samo punktów, co czwarty zespół, a do wicelidera tracą zaledwie trzy oczka.

Komplet wyników dziesiątej kolejki oraz obecny układ tabeli prezentują się następująco:

# Drużyna Bilans
1. Rogue 6 – 4 – 0
2. Team Empire 5 – 1 – 4
3. G2 Esports 5 – 0 – 5
4. forZe 4 – 1 – 5
5. Chaos Esports Club 4 – 1 – 5
6. Natus Vincere 4 – 1 – 5
7. Team Vitality 4 – 1 – 5
8. BDS Esport 3 – 1 – 6
30 marca
G2 5:7 Chaos
Empire 3:7 forZe
Vitality 3:7 Na`Vi
Rogue 7:4 BDS
Legenda:
 Awans na finały
 Zaproszenie do Pro League Season 12

Kolejne spotkania Rainbow Six: Siege Pro League Season 11 już 1 kwietnia – wtedy to Natus Vincere podejmie Rogue. Przypomnijmy, że całe rozgrywki potrwają w sumie do 13 kwietnia.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czas na kolejne Twitch Rivals w LoL-a. Wśród uczestników Kashtelan

Najważniejsze rozgrywki League of Legends wkraczają w swoją decydującą fazę, w tym tygodniu poznamy także mistrza trzeciego sezonu Ultraligi. Nie wszy...