fot. twitter.com/PlayApex

Apex Legends Global Series przechodzi w pełni na format online

Rozwijająca się pandemia koronawirusa na świecie zmusza organizatorów imprez esportowych do dokonywania zmian co do planowanych na najbliższe tygodnie turniejów. Dzisiaj zmianom uległ organizowany przez Electronic Arts cykl Apex Legends Global Series.

W trosce o zdrowie graczy, fanów oraz personelu, EA zdecydowało się na przełożenie PGL Premier Bucharest, który planowo miał zostać rozegrany w stolicy Rumunii pod koniec maja tego roku. Tym samym impreza ta podzieliła los pierwszego w tym roku Majora, który miał odbyć się w połowie marca, oraz GLL Masters Paris, zaplanowanego pierwotnie na 24-26 kwietnia. W miejsce przełożonych turniejów lanowych EA zdecydowało się na dodanie trzech zawodów online, które odbędą się kolejno od 18 do 20 kwietnia, od 2 do 4 maja i od 30 maja do 2 czerwca. W puli każdego z tych turniejów, włącznie z zaplanowanym na najbliższy weekend turniejem online, znajdzie się 100 tysięcy dolarów oraz punkty rankingowe do cyklu ALGS. Dodatkowo EA poprowadzi transmisję z finałów dla rywalizacji w Europie i Ameryce Północnej.

Aby zapewnić zarówno sobie, jak i swoim najbliższym największe bezpieczeństwo, należy dbać o higienę i często myć ręce. Zaleca się także unikać przebywania w dużych skupiskach oraz zachowywać bezpieczny dystans od innych osób. Wszelkie informacje i zalecenia związane z pandemią COVID-19 znaleźć można na rządowej stronie znajdującej się pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy obu reprezentantów Polski na EU Masters. AGO ROGUE dołącza do K1ck

Poznaliśmy drugą drużynę, która będzie reprezentowała Polskę na najbliższej edycji European Masters. Będzie nią AGO ROGUE, które w małym finale trzeci...

>