Wczoraj w ramach inauguracyjnego sezonu Flashpointa nie mieliśmy okazji oglądać w akcji żadnego Polaka, jednak zmieni się to już dzisiejszego wieczoru. Przed nami bowiem kolejny mecz c0ntact Gaming z Karolem "rallenem" Rodowiczem na pokładzie. Skład naszego rodaka ma się o co bić – stawką tej batalii będzie awans do finału grupy C.

Chaos Esports Club vs FunPlus Phoenix
19:00 (BO3)

Nim jednak Rodowicz i spółka zameldują się na serwerze, walczyć o przetrwanie będą gracze Chaos Esports Club oraz FunPlus Phoenix. Obie te ekipy przegrały swoje premierowe pojedynki w tej fazie, w związku z czym wyczerpały już margines błędu i nie mogą pozwolić sobie na następną porażkę. Problem w tym, że któraś z nich musi polec, a wytypowanie kandydata do odstrzału jest w tym przypadku trudne. Nieco lepiej w ubiegłym tygodniu zaprezentowało się wprawdzie FPX, które urwało mapę c0ntact, ale ciężko powiedzieć, czy zatrudniony przez chińską organizację na czas ligi amerykańsko-kanadyjski skład będzie w stanie i tym razem pokazać swoje lepsze oblicze.

MAD Lions vs c0ntact Gaming
22:00 (BO3)

MAD Lions występujące we Flashpoincie świeżo po zmianie kadrowej było przez wielu skazywane na pożarcie. Okazało się jednak, że strata dotychczasowego prowadzącego nie jest aż tak bolesna, może między innymi dlatego, że większa część ligowych rywali także mierzyła się z różnymi problemami. Duńczycy wykorzystali ten fakt i w pierwszej fazie rozgrywek odnieśli triumf w swoim koszyku. Teraz z pewnością chcą powtórki z rozrywki, ale na drodze staje im rozkręcające się z meczu na mecz c0ntact. Ekipa rallena miała sporo materiałów do analizy po porażce poniesionej w pojedynku z dzisiejszym rywalem kilkanaście dni temu i jeśli wyciągnęła z tej lekcji wnioski, może pokusić się o udany rewanż. A jak wiadomo, zemsta jest słodka.

Oba mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Flashpoint na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 1 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.