fot. ESL/Jak Howard

ANGE1 po sześciu latach opuszcza HellRaisers!

Miał być udany powrót do wschodnioeuropejskich korzeni, a skończyło się bolesnym zawodem. Dywizję CS:GO HellRaisers znów czeka ogromna przebudowa – organizacja dziś przesunęła na ławkę rezerwowych cały zespół, jednocześnie definitywnie żegnając się z dwoma zawodnikami. Jednym z nich jest Kirill „ANGE1” Karasiow, który pod banderą HR spędził ponad sześć lat.

Mówisz: HellRaisers – myślisz: ANGE1. Doświadczony Ukrainiec był przecież związany z formacją od momentu jej powstania w marcu 2014 roku. W tym czasie ogromnym atutem Karasiowa bez wątpienia była możliwość skutecznej komunikacji również w języku angielskim – pod skrzydłami 30-latka przewinęły się takie nazwiska jak chociażby Özgür „woxic” Eker czy Issa „ISSAA” Murad. Nie bez powodu usługami ANGE1A zainteresowany miał być też hegemon regionu CIS w postaci Natus Vincere; Karasiow do tej pory pozostawał jednak wierny HR. – Każda opowieść ma swój koniec. Dziś rozstaję się z marką, której poświęciłem prawie 10 lat swojego życia i która znaczy dla mnie bardzo wiele. Przykro mi odchodzić z HellRaisers, niemniej rozumiem, że opuszczenie strefy komfortu przyniesie mi same korzyści, jeśli chodzi o bycie graczem i kapitanem – stwierdził we wpisie w mediach społecznościowych ukraiński lider.

Nie da się ukryć, iż ostatni epizod ANGE1A w HR nie należał do udanych. Przeprowadzona we wrześniu ubiegłego roku rewolucja kadrowa nie przyniosła oczekiwanych efektów, a powstały w jej wyniku skład regularnie prezentował się poniżej oczekiwań. Piątka z regionu CIS na początku tego roku zdecydowała się wiec na kolejną roszadę personalną, lecz i transfer Ivana „AiyvaNa” Semenetsa okazał się niewypałem – na początku marca zespół poległ przecież w nie najsilniej obsadzonych eliminacjach do Minora.

Nasz obecny skład CS:GO został sformowany pół roku temu; od tamtej pory minęło już sporo czasu. Niestety nie zawsze byliśmy w stanie dostarczać wam najlepsze rezultaty, choć dawaliśmy z siebie wszystko – mówi CEO HR, Alex „Magician” Slabukhin, który zapowiedział też, iż jego spółka nie zamierza długo pozostawać w cieniu. Już wkrótce mamy bowiem poznać nową odsłonę HellRaisers. Kto się w niej znajdzie? Na pewno nie będzie to Igor „crush” Shevchenko, gdyż on, podobnie jak ANGE1, rozstał się z organizacją.

W tej sytuacji obecnie na ławce rezerwowych HellRaisers znajduje się następujące trio:

  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Vadim „Flarich” Karetin
  • Ivan „AiyvaN” Semenets
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oto Jett, kolejna bohaterka VALORANT

Kolejny czwartek to prezentacja kolejnej postaci, którą zobaczymy w nadchodzącym VALORANT. Dziś Riot Games przedstawiło nam Jett, która wygląda całkie...

>