fot. ESL/Jak Howard

tudsoN dołącza do polskich przedstawicieli w LOOT.BET Season 6

Do dwunastu wzrosła dziś liczba polskich przedstawicieli w zapowiedzianym niedawno szóstym sezonie LOOT.BET/CS. To zasługa Filipa „tudsoNa” Tudeva, którego Team Secret przy wsparciu testowanego Martina „PERCY’EGO” Wessela pomyślnie przebrnął przez zamknięte kwalifikacje.

CZYTAJ TEŻ:
Trzy drużyny z Polakami w składzie zaproszone do pierwszego tygodnia #HomeSweetHome

Międzynarodowa formacja z naszym rodakiem na pokładzie nie musiała przedzierać się przez mordercze otwarte eliminacje i do rywalizacji przystąpiła dopiero w drabince wypełnionej przez zaledwie cztery składy. Secret swoją triumfalną kampanię zainaugurowało już przedwczoraj, potrzebując jednak aż trzech map do rozprawienia się z duńskim Teamem Singularity. Takiego oporu tudsoNowi i spółce nie postawiło natomiast bułgarskie BLUEJAYS, które w kolejnej rundzie na przestrzeni dwóch potyczek zainkasowało zaledwie czternaście oczek. W meczu o awans do turnieju głównego drużyna Polaka udowodniła za to, iż wcześniejszy triumf nad Singularity nie był dziełem przypadku i ponownie pokonała formację ze Skandynawii wynikiem 2:1.

Oprócz Tudeva w LOOT.BET Season 6 będziemy mogli śledzić poczynania x-kom AGO, Illuminar Gaming oraz Sprout, którego częścią jest Paweł „dycha” Dycha. Pierwszy etap zmagań, który ma ruszyć już jutro, zostanie rozegrany w systemie szwajcarskim. Do play-offów awansuje osiem najlepszych drużyn, które dołączą do czterech bezpośrednio zaproszonych formacji. W puli nagród LOOT.BET/CS Season 6 znalazło się 50 tysięcy dolarów.

Pełna lista uczestników fazy grupowej szóstego sezonu LOOT.BETA na ten moment prezentuje się następująco:

Copenhagen Flames Endpoint ESPADA Gambit Youngsters
Hard Legion HellRaisers Illuminar Gaming Nordavind
pro100 SKADE Sprout Team Secret
Winstrike Team x-kom AGO TBA TBD
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec testów tuż tuż – oficjalny start Legends of Runeterry pod koniec kwietnia!

Niespełna pół roku temu, w ramach dziesięciolecia League of Legends, Riot Games ogłosiło prace nad grą karcianą osadzoną w uniwersum swojego opus magn...