fot. Polska Liga Esportowa

Zapowiedziano turniej streamerów w VALORANTA, w akcji zobaczymy m.in. izaka i pashę

25 marca marka LOTTO zainicjowała akcję pod nazwą „Miliony sposobów na nudę”, która w związku z pandemią koronawirusa ma zachęcać do pozostawania w swoich domach, przy jednoczesnym wykorzystywaniu czasu w pożyteczny sposób. Marka nie zapomniała również o środowisku esportowym, dla którego przygotowała coś specjalnego.

Dziś oficjalnie ruszyła zamknięta beta VALORANTA, czyli nowej gry FPS ze stajni Riot Games. Z tej okazji LOTTO oraz FantasyExpo organizują turniej, do którego zaprosiły 20 polskich streamerów oraz influencerów. Lista uczestników wyzwania jest naprawdę imponująca, a zaczyna się od wszystkich pięciu członków dobrze znanego składu Emeritos Banditos, na czele z Piotrem „izakiem” Skowyrskim i Jarosławem „pashąBicepsem” Jarząbkowskim.

CZYTAJ TEŻ:
VALORANT, niszczyciel innych scen?

Coś dla siebie znajdą również sympatycy League of Legends – w wydarzeniu udział wezmą Damian „Nervarien” Ziaja, Remigiusz “Overpow” Pusch, Jakub „Kubon” Turewicz czy Karolina “Nieuczesana” Brodnicka. Swoje umiejętności będą mogli zaprezentować również Remigiusz “Rock” Maciaszek, Kamil “Ewron” Lachowski, Paweł “Leh” Lehmann, Daniel “STOMP” Płomiński oraz były wokalista zespołu Afromental, Wojciech “Łozo” Łozowski.

Rywalizacja została podzielona na dwa dni – rozpocznie się jutro, a jej finał nastąpi w czwartek. W obu przypadkach w godzinach od 18:00 do 22:00 uczestnicy rozegrają po sześć meczów solo w VALORANT. Końcowy wynik gracza będzie sumą ocen bojowych ze wszystkich dwunastu spotkań. Wgląd do klasyfikacji na żywo będzie dostępny pod tym adresem. Przebieg wydarzenia będzie można śledzić na kanałach poszczególnych twórców lub dedykowanej transmisji na kanale ESPORTNOW, gdzie za komentarz odpowiedzialni będą Radosław “Mad1” Florkowski oraz Wojciech “Bezi” Wróbel.

Totalizator Sportowy, czyli właściciel marki LOTTO, przeznaczy 10% zysków ze sprzedaży produktów LOTTO online na poczet walki z COVID-19.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Debiut daleki od oczekiwań. Nowy skład Illuminar nie daje rady Endpoint w LOOT.BET

Cztery dni po zaprezentowaniu składu na najbliższe miesiące gracze Illuminar Gaming mogli wreszcie sprawdzić się w oficjalnym spotkaniu. Debiut w nowy...

>