STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

TEAM #OPTIONS w Ultralidze! Ekipa vvariona w niecodzienny sposób wygrywa z Diablo Chairs

Czegoś takiego dawno nie widzieliśmy. TEAM #OPTIONS po bardzo krótkiej, bo trwającej zaledwie jedną grę serii, zdołał awansować do czwartej edycji Ultraligi. W trakcie drugiego starcia internet Macieja „Blu45tego” Zaremby zawiódł, przez co ten nie mógł połączyć się z serwerem. Rozgrywka ta została zakończona walkowerem, a na następny mecz nie stawił się także rezerwowy Diablo Chairs, Ireneusz „Iluzjonist” Opaliński, co zadecydowało o ostatecznej porażce jego ekipy.

Pierwsza gra była jednak rozgrywana normalnie, dlatego stwierdzenie, że TEAM #OPTIONS na ten awans nie zasłużył, byłoby nadużyciem. W tamtej rozgrywce Wojciech „Lewus” Strykowski i spółka niszczyli swoich rywali od początku do końca. Gra wokół dolnej alejki sprawiła, że Konrad „itzRenifer” Potęp miał do swojego rywala aż trzy pełne poziomy straty, przez co zadawał znikome obrażenia. Ponadto ogromną przewagę na środku zbudował sobie Lewus, który później samodzielnie eliminował dwóch przeciwników na bocznej linii. Ostatecznie Mateusz „vvarion” Pieńkosz i koledzy już w 21. minucie pokonali Barona, z którym zniszczyli trzy inhibitory i bezproblemowo zakończyli rozgrywkę.

W barażach do trzeciego sezonu Ultraligi zarówno ACTINA PACT, jak i Wisła Płock zdołały obronić swojego slota. TEAM #OPTIONS jest więc pierwszą drużyną od czasu Avii Deceptor, która zdołała awansować do rozgrywek zaczynając od turniejów kwalifikacyjnych. Dla Lewusa oraz vvariona będzie to kolejno drugi oraz trzeci split w najlepszej polskiej lidze. Obydwaj mieli bowiem epizody w ACTINIE PACT. Dla pozostałej trójki będzie to debiut w Ultralidze.

Tak prezentuje się obecny skład TEAMU #OPTIONS:

Piotr „kfcgenerous” Suchy
Mateusz „vvarion” Pieńkosz
Wojciech „Lewus” Strykowski
Kim „Primacy” Kroon
Dominik „Zamulek” Biela
Konrad „Kaseko” Szewczak
Kinan „Protect” Masri

Już za chwilę odbędzie się pojedynek o ostatni slot w przyszłym sezonie Ultraligi. Próba nr 3 podejmie PRIDE, a starcie to będzie można oglądać na kanale Polsat Games.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CoD: Warzone – nowe bronie, operator i tryb składów czteroosobowych

Dzisiejszego poranka na serwerach Call of Duty: Warzone pojawiła się nowa aktualizacja. Wraz z nią w grze od Activision i Infinity Ward rozpoczął się...