fot. K1ck eSports Club/Aleksandra Dorociak

Rywal niewygodny, ale w zasięgu. K1CK zawalczy dziś o turniej główny EU Masters

Wczoraj z rywalizacją w European Masters 2020 Spring pożegnał się Gaweł „Kashtelan” Paprzycki, który razem ze swoimi kolegami z ASUS ROG ELITE nie podołał w grupie A i zaliczył tylko jedno zwycięstwo na konto drużyny. Niemniej w fazie play-in świetnie poradzili sobie reprezentanci K1CK eSports Club, którzy awansowali z pierwszego miejsca w koszyku D i dzisiejszego wieczoru zawalczą w meczu w formacie BO3 o awans do głównego etapu prestiżowych zmagań.

Polacy nie mieli szczególnego szczęścia, jeśli chodzi o dobór rywala do decydującego o awansie starcia. Wszak po drugiej stronie barykady stanie trzeci zespół LVP SuperLiga Orange, czyli najważniejszych zmagań LoL-a w Hiszpanii. MAD Lions Madrid potrafi zaskakiwać i zdecydowanie jest mocnym zespołem, ale nie należy kojarzyć go z potęgą, którą niegdyś prezentowały składy grające pod tą samą nazwą. Tak czy inaczej, będzie to prawdopodobnie najtrudniejszy rywal, z jakim do tej pory K1CK miało do czynienia w EU Masters, więc możemy oczekiwać, że spotkanie to będzie należało do tych z kategorii wyrównanych.

Jednakże dzisiejszego wieczoru oprócz starcia K1cK z akademią MAD Lions zobaczymy także pojedynki Teamu GamerLegion z Intrepid Fox Gaming, Racoon z eSubą, a także Sector One z Defusekids. Jeżeli chodzi o pierwszą parę, to trudno nie odnieść wrażenia, że reprezentujące Prime League GamerLegion jest o wiele silniejszą formacją od Lisów z Greek Legends League. W pozostałych za to powinniśmy zobaczyć nieco bardziej zacięte boje o awans do głównego turnieju, gdyż Racoon oraz eSuba prezentowały się dotychczas naprawdę solidnie, natomiast Sector One oraz Defusekids doskonale znają się z poprzednich lat, bo jeszcze przed stworzeniem holenderskiej oraz belgijskiej ligi bez przerwy trafiały na siebie w różnych turniejach.


Harmonogram
6 kwietnia
18:00 GamerLegion vs Intrepid Fox Gaming BO1
18:00 Racoon vs eSuba BO1
21:00 Sector One vs Defusekids BO1
21:00 K1ck Neosurf vs MAD Lions Madrid BO1

Polskojęzyczna transmisja European Masters będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale Riot Games. Po więcej niezbędnych informacji na temat European Masters 2020 Spring zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sprout dycha

Czwartek z NEEXEM i dychą

Obecnie równocześnie odbywa się wiele turniejów online, nic więc dziwnego, że praktycznie każdego dnia mamy okazję, by oglądać w akcji polskich zawodn...