STS
fot. Riot Games

Rework Volibeara coraz bliżej. Riot ujawnia kolejne materiały

Od wypuszczenia na serwery LoL-a reworku Fiddlesticksa nie minęły jeszcze nawet dwa tygodnie, a Riot już ujawnia nowe szczegóły dotyczące kolejnej aktualizacji bohatera. Tym razem chodzi oczywiście o Volibeara, nad którym prace trwają już od dobrych kilku miesięcy. Na riotowym blogu deweloperskim zamieszczony został obszerny wpis, którego autorzy podsumowują swoją dotychczasową pracę i ujawniają nigdzie […]

Od wypuszczenia na serwery LoL-a reworku Fiddlesticksa nie minęły jeszcze nawet dwa tygodnie, a Riot już ujawnia nowe szczegóły dotyczące kolejnej aktualizacji bohatera. Tym razem chodzi oczywiście o Volibeara, nad którym prace trwają już od dobrych kilku miesięcy. Na riotowym blogu deweloperskim zamieszczony został obszerny wpis, którego autorzy podsumowują swoją dotychczasową pracę i ujawniają nigdzie wcześniej niepublikowane materiały zapowiadające nowego Voliego.

CZYTAJ TEŻ:
Koniec marzeń Vandera i Inspireda. Rogue odpada z play-offów LEC

Na wstępie warto jednak zaznaczyć, że nigdzie nie padła oficjalna data publikacji reworku, oraz że nie poznaliśmy szczegółów dotyczących odświeżonych umiejętności freljordzkiego półboga. Dostaliśmy za to mnóstwo detali dotyczących efektów wizualnych i dźwiękowych, a także dubbingu. Rzucono też trochę światła na mechaniki, z których ma korzystać odnowiony czempion i jego wygląd. Jeżeli zatem liczyliście na wielkiego, wściekłego niedźwiedzia, który był zapowiadany pod koniec zeszłego roku, to trochę się zawiedziecie. Jego aktualny model w grze prezentuje się bowiem następująco:

fot. Riot Games

Jeżeli zaś chodzi o nowe umiejętności, to możemy spodziewać się podobnych zabiegów, co w przypadku reworku Pantheona czy Fiddlesticksa, czyli bardziej odświeżenia starych mechanik, niż dokładania ogromnej ilości nowych funkcjonalności. Co zatem ma pozostać ze starego Volibeara? Ze słów deweloperów wynika, że będzie to point-and-click ugryzienie przeciwnika (W), szarża na czterech łapach w kierunku wrogów (Q) i łańcuchy piorunów przy autoatakach (R). Najbardziej odczuwalne zmiany mają dotyczyć superumiejętności oraz dotychczasowego E. Z podanych informacji wydaje się ono być teraz czarem, który zadaje obrażenia na małej, okrągłej przestrzeni. Trudno jednak jednoznacznie orzec, co tak naprawdę mają dla nas przygotowane osoby odpowiedzialne za rework.

Z kolei kolekcjonerów skinów z pewnością ucieszy informacja, że dla wszystkich posiadaczy Volibeara oraz dla tych, którzy nabędą go podczas trwania patcha, w którym aktualizacja zadebiutuje na serwerach, przewidziana będzie specjalna, darmowa skórka, o nazwie Tysiąckroć Przebity Volibear. Dla tych, którzy nie załapią się na promocję, nie będzie to jednak koniec świata – skin będzie można kupić później za RP.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów dotyczących reworku, koniecznie zajrzyjcie na deweloperski blog Riotu. Możecie tam posłuchać linii dialogowych, rzucić okiem na efekty cząsteczkowe czy zobaczyć archiwalne concept arty. Nowa-stara postać zbliża się do gry wielkimi krokami, warto zatem już teraz zapoznać się z nią najlepiej, jak się da.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MIBR i HAVU kontynuują zwycięski marsz we Flashpoincie. Dziś pożegnamy dwie drużyny

Każda drużyna uczestnicząca w play-offach pierwszego sezonu Flashpointa zdążyła już rozegrać przynajmniej jedno spotkanie w tej części rozgrywek. Star...