STS
fot. ESL/Adam Łakomy

AGO po pierwsze zwycięstwo w LOOT.BET/CS, dycha po półfinał Home Sweet Home

Wszystkim tym, którzy nie wiedzą, co zrobić z czasem podczas Wielkiej Soboty, naprzeciw wychodzą polscy gracze Counter-Strike’a. Przed nimi bowiem kolejne pojedynki w ramach online’owych rozgrywek LOOT.BET/CS Season 6 oraz Home Sweet Home. x-kom AGO vs Nordavind 11:55 (BO3) transmisja Już około południa na serwerze zameldują się zawodnicy x-komu AGO, którzy od czasu ostatnich roszad kadrowych […]

Wszystkim tym, którzy nie wiedzą, co zrobić z czasem podczas Wielkiej Soboty, naprzeciw wychodzą polscy gracze Counter-Strike’a. Przed nimi bowiem kolejne pojedynki w ramach online’owych rozgrywek LOOT.BET/CS Season 6 oraz Home Sweet Home.

x-kom AGO vs Nordavind
11:55 (BO3)

transmisja

Już około południa na serwerze zameldują się zawodnicy x-komu AGO, którzy od czasu ostatnich roszad kadrowych nie wskoczyli jeszcze na właściwe tory. Efektem tego była m.in. porażka z Teamem Secret, przez którą Jastrzębie już na starcie wydłużyły sobie drogę do awansu do kolejnego etapu LOOT.BET/CS. Jeśli jednak nie chcą się one znaleźć na skraju eliminacji, to w sobotę muszą poradzić sobie z Nordavind. Co ciekawe, oba zespoły mierzyły się ze sobą niespełna miesiąc temu w ramach play-offów ESEA Mountain Dew League i wówczas górą byli Polacy, którzy pokonali podopiecznych skandynawskiej organizacji 2:1. Także i dziś to oni uchodzić będą za faworytów.

SKADE vs Sprout
14:50 (BO3)

brak transmisji

Trzy godzin później do gry, chociaż już w ramach ćwierćfinału Home Sweet Home, przystąpi również Sprout. Zespół, którego członkiem jest Paweł „dycha” Dycha, w minionych dniach osiągał naprawdę niezłe wyniki, pozostawiając w pokonanym polu m.in. Movistar Riders oraz Japaleno. Cień na postawę zawodników niemieckiej formacji kładzie tylko porażka z North, ale raczej nie ma ona znaczenia w kontekście nadchodzącego pojedynku ze SKADE – wszak jest to rywal o zupełnie innej klasie. Bułgarzy od dawna próbują przebić się do szerokiej europejskiej czołówki, ale z dość słabym skutkiem. Trzeba im jednak oddać, że w ostatnich dniach udało im się ograć chociażby AGO czy też Team Singularity.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wielka Sobota z ESL Pro League: w Europie półfinał, w Ameryce finał drabinki przegranych

Nie ma, że święta, nie ma, że wolne! Na odpoczynek dla najlepszych formacji CS:GO z Europy i Ameryki Północy dopiero przyjdzie czas, wszakże dziś i ju...